Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Hali. Gyors kérdés. Rendeltem aromát. Szóval ha 10%os keverést szeretnék akkor 10ml meg rá a 10ml nikotin és 80ml bázis? Vagy hogy is van ez?

Ha 100 ml a flakon akkor igen. Annak a 10%- a 10 ml. Ha 50 ml akkor csak 5 ml. Pl.

2 kedvelés

Igen. A végeredmény 10%-a az aroma.

2 kedvelés

Köszi. A nikotin miatt érdekelt, hogy befolyásolja-e valamiben. Sima heisenberget rendeltem 30ml. De először nem akarom az egészet, hátha nem sikerül. :joy:

En mindent kb 10%- ban keverek. Nekem igy jottek be az izzek.

1 kedvelés

Majd a heisenberg- szakik megmondják, jó irány- e a 10%:thinking:
Aromát még hozzárakni később egyszerűbb, mint kivenni belőle( vagy újrahigítani az egészet, hogy nic-pg-vg is jó legyen). Nem az én ízvilágom, nem tudok róla okosat mondani :flushed:

1 kedvelés

Én annyiban kevertem.

1 kedvelés

A sok szép színes üvegcse után egy kis retro.
6% Canat, 3,2% rum-vanilla, 0.5% csoki, 0.8% vörösáfonya.
1 hónap türelem…
:flushed:

6 kedvelés


Most hozott a futár egy Don Cristo-t és egy Firewood Pineapple-t.Kevertem is belőle.Lehet türelmetlenkednem mire “beérik”. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Hétfőn kevertem egy mixet, 50 ml levest.
50/50 alaplé.
La tabaccheria mixture no1, 3%
La tabaccheria oriental 3%
2mg/ml nikotin. Ma bele kellett kóstoljak, nagyon finom. Kisse füstös, kissé édeskés, egész napos használatra tökéletes lesz…

4 kedvelés

Nem kevés az a 3% ? A gyári adat ha jól emlékszem 10 körül van. Közben értelmeztem is, amit írtál. De az akkor is csak 6. :joy:

1 kedvelés

Egyenlőre pár naposan eléggé jó… meglátjuk pár hónaposan is milyen lesz…már ha megéri azt a kort…:rofl:

Kedvezmény van Sourcemore

2 kedvelés

Drága Uram :slight_smile:

Csak érdeklődnék tisztelettel, hogy kostótad már?
Ha igen, mi a véleményed?

Tisztelettel

1 kedvelés

Igen​:grin:nem tudtam kivárni :joy:
Az Ermesben némi kekszet is vélek felfedezni :smiling_face:
Lehet rossz az ízérzékelésem,de hasonlít a Crownhoz olyan Obsis beütéssel
Obsi édesebb,crown mogyorókrémesebb de minden megvan benne ami kellhet 12%-ban :wink:

3 kedvelés

Köszönöm neked!

Mivel hasonló az íz világunk, így a te véleményed (is) mérvadó számomra :slight_smile:
így egy próbát meg ér.

Ha jól gondolom erről beszélünk:
https://www.aromaparadise.hu/tob-mythology-ermes-10ml-aroma

Tisztelettel

1 kedvelés

Tisvapo bácsinak a kasszáját gyarapítottam,de remélem egy-és ugyanaz :smiling_face:


Termékinfó ugyanazt írja :smiling_face:

4 kedvelés

Köszönöm szépen!

Egy próbát akkor is megér, Enter :slight_smile:

Tisztelettel

A RED hasonlít a bocis finom vajkaramellára :stuck_out_tongue_winking_eye:de ezt csak úgy :grin:

1 kedvelés

Jol látom? Megint rendelés van folyamatban? :rofl::rofl::rofl: