Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Vettem kettőt tőlük, ha gondolod egyiket elküldöm. Meg keverek Kinga félét egy kicsit cseresznye nélkül, hogy úgy tetszik e neked?!

3 kedvelés

Akkor nem baj ha nem érzem :face_with_peeking_eye:

Köszi de majd megoldom ne osztogasd el mindened tudom,hogy bírsz én meg szeretlek mert nagyon aranyos vagy tedd a polcodra pihizni majd jó lesz később.Köszönöm szépen! :hugs:

2 kedvelés

Nalam a tavaly nyári még sötétebb volt…csak nekem nem ízlett :thinking::pleading_face:dió, szilva valahogy nem állt össze

De eeeeez :+1::stuck_out_tongue:

3 kedvelés

Ez milyen?

A leírás stimmel, mint egy zamatos győri keksz. Izgalmas íz, finom.:slightly_smiling_face: Tartalmas

3 kedvelés

Mézes is? :nauseated_face:

Nem, dehogy. Mézes felhangja nincsen. A világos Győri Keksz jut eszembe tényleg róla, furmányosan finom. Tartalmas, édeskés, fűszeres. Ilyen ízem még nem volt.
Én se vagyok mézrajongó nagyon…

Ne beszélj rá van kb 50db aroma amit még nem kevertem be… :joy:

Ok, nehogy vegyél, mer’ jó :stuck_out_tongue:

Nekem csak 15 :disappointed_relieved:

Az ilyen eddig kóstolt sütis cuccokat agyonvery.

1 kedvelés

Mi van veled barátom le álltál vegyél példát mondjuk :thinking: @Peva71 Éváról… :slightly_smiling_face:

Leálltam? Be van keverve…aszongya hogy…9-10 dohánykivonat, 5 gyümis, 10 fajta karamellásmogyispisztáciásvaníliás fiszemfaszom, meg még 1-2 pittyputty, olyan 1400 ml.
Ja és lime-kóla​:point_up:

Ott a képről 4ből egy lesz, szóval akkor már az sem sok

Nagy duma…ezt bevezetem… :slightly_smiling_face:

De így se rossz megközelítés: vaze, 2 liter sincs, annyit egy délelőtt megiszok Lipton teából :joy:

Sima ügy csak wc-legyen…

Illetve, forró vízzel nem engedjük le :joy::point_up:mert utoljára még visszabüntet.

(A Big Mouth-ot kerülhetem is nagyon… :roll_eyes:)

Én átveszek minden desszertet, ne kíméljetek. :sweat_smile:

Neked jó lett? Három féle Saint Clouds - ot rendeltem. Rázogattam, szellőztettem 6 hét után sincs csak valami dohányféle édeskés, halvány íze.

Meg figyeltem a pár év alatt amiben édesitő van(aszpartám) az a Wc-hez kött