Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Meg ezeket varom.



6 kedvelés

KTS Love nagy kedvenc nálam :heart_eyes:

1 kedvelés

Kiderül, lesz-e kémia :grin:illatra elég hmmmmm.

pix_25

8 kedvelés

Én is kevertem ma :smiling_face_with_three_hearts:

8 kedvelés

Sosem tudtam elképzelni ezt a “milkreisz” :grin:és egyéb tejes cuccokat. :slightly_smiling_face:Kíváncsi leszek.

Fahéj is megosztó. Volt már, nem volt finom. Mint a boltiaknál is. X márka finom, y meg silány.

Jövőhéten neki ugrok :+1:

2 kedvelés

Most nem volt időm rendelni :joy:de van még itthon :grin:

Szia! Ezt hol rendelted?

Itt láttam @trew999!
https://vape42.hu/termek/bj_lckerei_milchreiszimt.html

4 kedvelés

Thx! :+1::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ha @Tivadar_Szocs :vaperina: barátunk, pozitív dolgokat ír róla a köv…rend…benne lesz, szeretem a fahéjas liquid-eket, régen a NO.1 a MJ Cinna Magic volt, azóta se szívtam egy igazán jó fahéjas cuccot! :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Fahéjas? Hát Barátom mindig megtudsz lepni… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Gyümi-vel kezdtem anno, aztán desszert/dohány, dohány, néha néha befigyel egy kis extra, de a MJ felejtő sajna mert megeszi :sweat_smile:, kisebesedik a szájam tőle, annyira tömény, de nagyon fincsi! :wink:

1 kedvelés

Nekem még a witchcraft Cereal killer ízlett nagyon fehéjból​:smile:

1 kedvelés

Sok szerencsét hozzá. Mi egy ilyen hasonlót próbáltunk. El fog fogyni, de nem lesz belőle újrarendelés.

2 kedvelés

Sziasztok,

Próbálkozom a Flavour Art aromákkal. Kevertem be cuccokat és lehet, hogy akadt egy kakukktojás, hibás keverés. Tiramisu. Feltűnt a színe, hogy mennyire különbözik a kettő. Próbából akartam keverni egy 6 és 8 százalékosat. 1 milis fecskendőt használok. Kétszer kell aromát adagolni mert a százalék miatt több mint 1 mili kell. így ránézésre elrontottam valamit vagy tényleg ennyi lehet a szín külömbség 6 és 8 százalék közt?

No igen, ez inkább kérdés mint rendelés, tapasztalat, de ezért nem csinálok külön topic-ot :slight_smile:

Szeretem a tiramisu ízét, más márkával próbálkoztam már,de nagyon kokszolt. Gondolom egyikkel se lesz jobb. Most ezeket kevertem. :slight_smile:

4 kedvelés

Mai paros.

7 kedvelés

Szerintem lehet hogy ennyit jelent a 2% színben, de majd kiderül a kostolásnál. Ha sok akkor hígítod majd egy kis alalplével. Ha nem nullásat használsz akkor idővel még sötétebb lesz a lötyi.

3 kedvelés

Ohh, akkor lehet, hogy nem rontottam el semmit :slight_smile: Ennyit jelenthet a 6 -8 százalék közti külömbség :slight_smile: Ezt az aromát lehet higítani, erősíteni? újabb érlelés?