Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Muti… +10 karakter…:slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Igazából nagyon sokat vacilláltam rajta hogy megvegyem 34 k ba de csak megvettem

Sziasztok! Csütörtökön megérkezett az új Mini és a Microra a ruci! Ez a Projekt nem jött volna létre ha nincs két segítőkész csapattagunk. Itt a nagy nyilvánosság előtt is nagy-nagy köszönet Istvánnak (@Ispy) és Tamásnak (@Tyutyika) a segítségért és közreműködésért! Köszi srácok!

11 kedvelés

Nos az enyém ilyen lett egész pofás

9 kedvelés

A csoki meg nem fért már rá a képre mert az üres csomagolás nem mutat jól :rofl::sweat_smile:

1 kedvelés

Kelleni fog egy fekete neked is… csak hogy ne keverd össze, melyikbe mit töltöttél :grin::grin::grin:

:+1:

Anya lenyúlta még csütörtök este! Őrült neki, hogy ő is kapott valamit!:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Váljék egészségére :grin:

2 kedvelés

Arra ment szerintem. :grin:

Nem kizárt dolog :slight_smile: bár most már elkéne adnom pár tankot inkább :joy:

Lássuk mi van a terítéken :sweat_smile: minek e feléből engedsz még ?! :rofl::sweat_smile::joy:

8 kedvelés

Majdnem írtam hogy pfujjj​:rofl:de nem tehetem :rofl:
Szíjjad,fújjad :crazy_face::hugs:

Lassan de fogyogat, de minek nekünk ellenség, ha ilyen barátaink vannak?! :joy: :rofl:

Azok a “gyümölcsös fennhangok” érdekelnének hogy kiérződik-e abból a hordóból amiben érlelték​:grin::crazy_face::stuck_out_tongue_winking_eye:
Nekem nem jött elő:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Már NEEEEEEEEEEEEEEEEM! :joy: :rofl:


50 ml-es koponyás üvegecske, elméletileg pálinkának, de leves érlelésre is alkalmas lesz, gondolom…:smiley:

3 kedvelés

Ezt hol találtad?

Nekem feketében van 2 méretben, cseppentővel. Üveg ugyan,de nem látni mennyi van benne. :joy:

3 kedvelés

Ez se maradna a szobában,úgy ahogy vállfára sem akasztok a szekrényre ruhát :rofl::rofl::rofl:
Nem,nem félek amúgy csak izé:grin: