Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Ez már kényszeres. Minden aromához külön tankot venni… :rofl:

1 kedvelés

Írj egy izét …a tiéd :rofl::rofl::rofl:50/50/4 12%ban egy tank elég volt pedig beérett szerintem május óta :rofl:

1 kedvelés

Helyesen: aromacsoporthoz, esetenként alcsoporthoz.
De néha kivételt teszek.
Mondjuk szerdán.
Aztán van, hogy megbánom.

Black Cavendish egy édesen sötét semmi.
Nekem se jött be. Van 100 milli pihenőn…u

1 kedvelés

Írjak egy mizét?:joy::joy::joy:

Sose bánd a szerdát. Más napokon is ez van :sweat_smile:

Küldj egy címet vagy bármit,csak ne is legyen a házamban :rofl:2napja gondolkodom de nem volt szivem kilocsolni :rofl:

3 kedvelés

9 hete néztem…aztán megtanultam elfordítani a fejem.

1 kedvelés

Nem akarlak még külön költségekbe verni ezért.

Ezen ne aggódj​:rofl::rofl::rofl:van itt még mit szívni ,nem fog hiányozni :rofl:

Csak jót teszel neki.
Fuck Shui szerint is jobb, ha ingatlanon kívül van.

1 kedvelés

Akkor írok privátba.

nekem is be kell majd szerezzek egy dvarwot,mert hát kellett neked kölcsönadnod a 16 ost @Zolika így meg tetszett és ízre is jo szerintem.:wink::grin:igaz az asszonynak kértem kölcsön de hát neki hiába adom oda megszokta a gtx one pedig neki is ízlett a 16 dvarw.Még most is szívogatok belőlle kihasználom míg vissza nem kérik​:grin::sweat_smile:

2 kedvelés

Ne aggódj,addig marad míg szeretnéd :stuck_out_tongue_winking_eye::hugs:tudod…van mit azon kívül is​:stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

köszönöm,tudom van mit toljál addig​:blush::grinning::wink:

2 kedvelés

Ajjaj. Nem az igazi? Sokan favorizálják pedig. A megfizethetőbb kategoriában. Ráadásul szűkebb dl-re is alkalmasnak tartják. Részben ezért is rendeltem. A kifejezetten dl vonal nem annyira vonz. Remélem azért nem volt kidobás.
A bishop függetlenül attól, hogy első kazán (és nincs mivel hasonlítani, max aio készülékekkel) kifejezetten tetszik.

1 kedvelés

Zolika léje mindenkinél ott van. :rofl: Azóta sem mertem megkostolni a vándor epres dohányt. :grin:

1 kedvelés

Azóta sem veszek Tobacco Bastardot :rofl:
Ellenben vannak (nekem)finom aromáim​:grin:de tényleeeeg :rofl:
Jóvammá,én is nyúlhatok mellé:rofl:

2 kedvelés

Ehj ha félre nyúlas akkor ez az. Egy fél tank se ment le belőle ment a sötét sarokba

2 kedvelés

Pedig összességében jónak tűnik​:blush:

1 kedvelés

Ja azért vettem én is de fű inkább széna csipet lóherével vanília halványan sejteti magát befele rum csak szóban tartalmaz kifele meg :nauseated_face: 2 fogmosás + szájöblítő mert nem szabadulsz tőle . Tankot 3 szor mostam el kazán meg csücsül az alkohol van azóta is . Ha vanília rum akkor antimether blackhole

3 kedvelés