Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Iw-t sok helyen kapsz eredetit is igaz picit drágább,de cserébe nem kimérős​:thinking:

1 kedvelés

@Vaperina_Kinga szia,nálam kb 3 hét érés után már elég jól kivehető a Pompei kokusz vonala,így változott picit róla a személyes véleményem,úgy kaptam 20ml kóstólót az idősünktől hamár rendeltem neki,első körben első héten nagyon tetszett a jó kis kv íz benne,pont a héten vettem elő 2.5-3 hét után és kv besimúlt ellenben kókusz előjött,igaz Fev bf 1-ből drippelgetem,lehet maradék 10ml bele tolom valami tankos játékosba,hátha csökkenek a mellék ízek​:thinking:

5 kedvelés

Az lehet, de hogy magyar shopban még nem leltem meg ezt a citrom tortájukat, az tuti. Teljesen korrektül kimérte egyébként. Célzottan Solubokat vettem, csak belekerült ez is. Ez IW volt, 700-ért.
Mind korrekt, mennyiségük is. Posta is olcsó. Így tehát nem bántam meg.
A citrom isteni ma is. :slightly_smiling_face:de tán még jobb. Annyira, hogy napok óta ez a desszert.

2 kedvelés

Szia Szilárd. :hugs: Köszönöm a beszámolót. Most kb. 2 hetes, de így pár nap után is másabb, mint mikor 10 naposan először kóstoltam.

3 kedvelés

Csak azért írtam,mert a hetek folyamán jártam úgy,hogy ugyanaz a Cherry Tobacco ég és föld már illatra is,nem a bácsi kimérése volt,hanem egy másik az ellenfél egy eredeti még érlelődik az idősnél,de ha már illatra más akkor valszeg ízre is más lessz,:thinking:

3 kedvelés

Szia @Janchee a Blendfeel Aromi Concentrati, kokszolás szempontjából milyen, mire lehet számítani??? :thinking: :thinking:

3 kedvelés

Még mindig, Latakia Hybrid , sőt most @Ivett jóvoltából meg is érkezett a személyes utánpótlás, nagyon köszönöm neki, egy jókedvű imádni való nő! :hugs: :hugs:

Number_01

7 kedvelés

Hát,sok jóra nem.Elég durván kokszolnak,legalábbis a Raw sorozat.

2 kedvelés

Szívesen @Lsxtom Tamás! Én is köszönöm ezt az olasz cseresznyést! :hugs: Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz! :grinning:
Most értem haza és kv utána bekeverem​:stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Csak várd ki azt a fránya javasolt érlelés: 5/7 nap! :laughing: :laughing:
De 5-nap után szerintem tuti! :wink: :facepunch:

4 kedvelés

Hát mindenképp kivarom, köszi :joy:
10%-ba mehet?

2 kedvelés

Igen, nekem is @Janchee monda a tutit, a csapatmunka lényege: mindig van kit hibáztatni! :laughing:

6 kedvelés

Kicsit pontosabban, @Janchee ha rendelek Adg Hybrid Kentucky-t, mit fogok érezni az ízlelőbimbóimon!?? :wink: :joy:
Mert várom a pünkösdöt, hátha lesz AZIONE…! :wave: :facepunch:

3 kedvelés

Nem olyan füstös mint a Latakia,de nem is annyira édes,mint a virginia.Valahol félúton van a kettő között.
Ha sűrgős a dolog,itt most van 20%:grin:
https://emporiopan.it/adg-angolo-della-guancia-2502

2 kedvelés

Hali mindenkinek… Nem tudom, ha ide illik, amúgy közé van a rendeléshez,…
Sbs Insider kb 50 juró-ért, klón vagy lehetséges h eredeti…?

3 kedvelés

Szia Kolléga! Most levitték az Insiderek árát 45$ környékén van. Igen elképzelhető az 50 euro!

2 kedvelés

Kedves @Lsxtom Tamás! Szóval tudod milyen az ember rákóstoltam az angello cherryre​:rofl: Rájöttem mi a baj vele és a többi cseresznyessel. A múltkor vettem fekete cseri aromát. Ezekben ugyanaz van és meg kell mondanom a sima cserinek sincs semmi íze (nagyon halovanyan, szvsz ezt egyszerűen nem lehet utánozni aromaban)
Szerintem 20 % keveréssel fogok próbálkozni! Hozzá tenném, hogy direkt betoltottem a masik tankba az azhad cserit. Hát sokkal jobb, bár ennek is jól jönne még több koncentráció. Sejtem mi lehet az azhad’s cseribe és barackba. Ettél már selyemfű mézet? Nagyon arra hasonlít még illatra is.

1 kedvelés

Még nem kóstoltam a selyemfű mézet, de utána olvastam, azt írják róla, illatos és jellegzetesen fűszeresízű méz, igazi hungarikum! :wink:
De nézd már találtam, egy újdonságot! :eyes:
https://www.tisvapo.it/prodotto/margate-aroma-25ml-k-flavour-company/

2 kedvelés

Igen ezeket a flavourokat megkostolnam még és ez mandulás :heart_eyes::yum: Imádom a mandulát, sokkal jobb ízeket ad, mint a mogyoró és társai! Jegyzem​:blush:

4 kedvelés

Nos,gondoltam megosztom veletek a az alábbi tapasztalatomat.
Ez az aroma,még 10%! keveréssel sem hozza az általam kedvelt RY4 ízt. :thinking:
Tudom,kell neki a 3-4 hét érési idő,de azért 8 nap elteltével már illene valamit éreznem.
Ahhoz tudnám hasonlítani,mintha aroma nélküli alaplevet szívnék,enyhén édeskés ízzel.
Részemről nem ajánlott,illetve nem gazdaságos vétel.
Marad az Aromamester féle (korábbi eliquid.vg) abban még sosem csalódtam,és ott bőven elég az 5%.

10 kedvelés