Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

A Brown Tabak kevésbé édes, és intenzív, de hasonlít a Royal Gold -hoz. :+1:

Az MZ gold kicsit komorabb, erősebben dohányos, picit olyan, mintha egy gyengébb Parliamentet vegyítenél egy kicsit jobban megpörkölt karamellával. És némi magvakkal, de nem mogyoró.

Desszertnek inkább a felső jön be. De még nem sokat szívtam az MZ-ből :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

nekem is érik a gold mz igaz desszert dohány vonalon mozgok,még csak 1 hete kevertem be de még érik nekem kíváncsi leszek majd rá.:blush::wink:

4 kedvelés

Először is 1000 fakk a 3fvape csapatnak :rage:de már ki is mérgelődtem magam…az egyik Expromizer v5 bővítőt hiányosan küldték :frowning:összesen 2 alkatrész, egy sapka meg egy csövecske. Egyik dobozban csak a sapka volt.
Reklamálni még Magyarba se érdemes ilyenért, többe fáj a posta …

A jó hír, hogy a Bpmods vattája tényleg rusnyán dobogós. Csemegékből olyan ízeket kihozott, hogy csak na. (A 2.5 mm verziót rendeltem).
1 link a sokból, itthon is van.

7 kedvelés

Én nagyon szeretem azt a vattát, még ritkítani sem kell :+1:

6 kedvelés

Dohányra milyen?,?

2 kedvelés

itt van minden
:blush:
Ezért vásárolok inkább megbízható helyekről.
azt küldik amit rendelsz.

3 kedvelés

Teljesen jó. Pioneer-ban használom, abba mindig kivonatos cucc kerül.

4 kedvelés

Köszönöm! :slightly_smiling_face: :+1:

2 kedvelés

Elég laza, akár 2-es tekerésbe is jó.
Ha jól emlékszem - de nem esküszöm - talán a Berserkerbe volt túl laza, ott nem hozta azt a szép muzsikát. De Pio-n kívül szoktam másba is tenni, most pl a friss Dwarv-ba helyeztem bele legnagyobb megelégedéssel :smiley:

4 kedvelés

Igen mondjuk ez vissza tart,hogy vegyek,hogy ritkitani sem kell igy lehet laza lesz…

3 kedvelés

Ebben is az muzsikál a Cuba-val​:stuck_out_tongue_winking_eye:

11 kedvelés

És te mit mondasz?

2 kedvelés

Én picit ritkítom ,de üzemel rendesen. jobb szerintem mint a c.clouds ebben legalábbis .

5 kedvelés

Köszi nézek valahol…

3 kedvelés

Kiváló :+1:ízes. És könnyű vele bánni.

6 kedvelés

Köszi szépen! :+1:

2 kedvelés

Én a liquid city-n vettem.
2,5 és 3 mm es meretben van.

4 kedvelés

Ajajj…ebbű baj lesz :rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Baj már van :slightly_smiling_face:Nem találok egyenlőre olyat ami csomag pontra szállít mert nem vagyunk otthon csak 17után… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

A Gandalf Liquid.hu foxozik ha csak más nem kell onnan​:stuck_out_tongue_winking_eye:
Viszont most nincs nekik :rage:bocsánat.

4 kedvelés