Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Új vagyok még ,ezért nem gondolkoztam rajta hogy magamnak keverjem a liquid-et.Két okból ,egy- elég erős dolgokat vape-lek mtl-ben(nekem fontos az a karcos feeling és ahogy megüt a nikotin) kettő - szinte kizárólag tobbaco ízeket kóstoltam,ilyeneket pedig nem nagyon láttam keverősben,jó ok vannak de nem hiszem hogy nekem “megérné” akkora adagokba beruházni .Röviden ,mivel erős és dohány ízeket fogyasztok szűk levegővel, 10 ml majd egy hétig kitart,nem fog földhöz vágni az a 3-5 euro fiolánként​:slightly_smiling_face:Van még itt aki kész liquid-et rendel dohány ízben ,vagy én vagyok az egyetlen?:laughing:
Tegnap érkezett pár darab,amiket gyorsan végig is kóstoltam :

Balról-jobbra:

BMG Blackfire.Jó füstös dohány íze van,sok karamellàval,de nem émelyítő ,nem olyan édes mint egy turkish tobacco.Fogok még venni.

Liqua Cherribakki.Nagy reményeim voltak vele kapcsolatban,mint első gyümölcsös íz .Régen többször szívtam cseresznyés dohányt ,amit imádtam .Betöltöttem és …egy világ omlott össze bennem.Iszonyatosan sűrű édes,krémes cseresznye íz .Szinte abszolút nem érzem a dohányt benne,ez olyan mint egy cseresznye befőttből leves,amiben fel liter tejszín van.Ilyet többet nem veszek.

IVG Silver Tobacco.Nekem nagyon tetszik,nagyon finom,selymes dohány íz mézzel és vaníliával de úgy igazán kellemesen összhangban ,tudnám napokig szívni .Mindenképp fogok még venni.

Element 555 Tobacco.Ez a legelső nic salt amit próbáltam .Egy slukk és egyből tudtam,hogy ilyen nekem mindig kell hogy legyen itthon.A dohány nagyon lágy,nem mű ízű .Ami pedig benne van…a legfinomabb mogyoró !!Nem az a közömbös nyers íz és nem is a csokikól ismert pörkölt egész íze .Ez olyasmi,mint ahogy egy jó fagyiban ott van a mogyoró íze ,de a hideg miatt nem olyan erős.Pici diót és karamellát is érzek rajta,de ez nem domináló. Cigiröl leszokóknak nagyon ajánlom .

Ps:Bocs a néha rossz ékezetekért,nem mindet tudja a teló,vagy javítja .

9 kedvelés