Ki miben tartja? Avagy, hogy ne dőljenek fel a mod-ok az asztalon, kocsiban, stb

Engem nem zavar :blush:tudom mennyit kell dolgozni akármelyikért !
Akit zavar ,továbblapoz ,ennyi :blush:
Vagy törjön a mákosból mint szoktam volt mondani ! :crazy_face::crazy_face::crazy_face:

6 kedvelés

Nincs már kedvem ezt magyarázni azoknak akik akik lehajtott fejjel mennek a tömeggel aztán meg sírnak,hogy nincs pénz de othon ül és nyomja a facét.

8 kedvelés

Hát igen, már akartam mondani, hogy mégis mit képzelsz magadról,.hogy ilyen danikra meg bájkákra költöd a saját pénzed, amikor Afrikában meg éheznek.

Na jó, ma jó napom van, legyen ahogy akarod. :rofl: :rofl: :rofl:

8 kedvelés

Anyám is sír hogy kevés a pénz, de azért a havi cigire mindig fussa, szóval ki mire veri el, szabad a döntés. :man_shrugging:t4:

4 kedvelés

Én is lefényképeznén miben tartom a cuccokat, de vagy 10 helyen van minden szanaszét, a rend az első. Ja, nem. :grin:

5 kedvelés

A legtöbben azért hordják bankba a pénzüket, hogy biztonságban tudják saját maguktól. :wink:
Idézet: Sigmund Graff
De közben ott van az utalás lehetősége, ami belevisz a bűnbe. :rofl: :joy:
Idézet: @Lsxtom

7 kedvelés

Mennyire igazad van :laughing:

1 kedvelés

Ezt most is bedobom ide. Kár, hogy nincs kézügyességem/szerszámozottságom, gyártani valami hasonlót. :roll_eyes::+1:
https://juicyvape.hu/vape-stand-clara-2
Bár pár napja még féláron volt…

Ezek se rossz ötletek:

6 kedvelés

nem rosszak ezek a vape standak csak kevés már nem férnek bele a vape cuccok valakinek.Külön szekrény kell már​:blush::sweat_smile:

4 kedvelés

Az biztos, hogy ki lehet “hízni” a legnagyobbat is :+1::grin: de szerintem azért jó az ilyesmi is, mert kicsit rákényszeríti a vépört a rendre :grin: az éjjeliszekrényem teteje egy random vape placc :roll_eyes::joy:

5 kedvelés

itt nállam pl 2 polc teli van sosincs rend itt​:sweat_smile::grinning:na ezért akarok majd egy saját kis szekrényt venni,hogy legyen meg mindennek a helye,mert ez kevés nem tudok hova pakolni már.:joy:

14 kedvelés

Engem egyik sem zavar, de hát… Ha nincs rá keret…??? :grin:

1 kedvelés

Nálam lenne ilyen rend :+1::roll_eyes: pár hét, és meglesz a polcus íróasztalom, felépítménnyel. Na majd akkor lesz akkora vape standom, hogy elé kell ülni :grin:

Tényleg nem egyszerű…ha lenne 2 mod, meg 3 tank… :rofl:

3 kedvelés

Cipő dobozból dolgozom, nem telik szekrényre, szekrény helyet inkább Báááájjjkkkááá-t meg Mod-ot, aromát vásárlok a szekrény ráér!:rofl: :joy: :rofl:

5 kedvelés

ez igaz ez is egy megoldás mondjuk​:sweat_smile::wink:

2 kedvelés

Azért remélem a cipőt kivetted már belőle?! :thinking::grinning:
UI: ismerős, nekem is vannak ilyesmiben cuccaim. :grin:

5 kedvelés

Itt van a teljes arzenál…ha az elsőből kivenném a Heetset és a 2 telót,akkor minden IS beleférne MÉG​:joy:
Az éles szeműek kiszúrhatják,hogy ott a kiscetli is,amire fel van írva,hogy melyik tankban mi van.Azt viszem minden nap magammal a munkába​:joy:(Mert ott nincsenek a liquidek a tankok-modok mellett…azért azokat nem cipelem magammal​:joy:)

12 kedvelés

Őszintén …minek ennyi egy napra?
Max 2 mod plusz lötyi​:grin:akkor tudom meg mi van benne ha beleszívok :grin:

5 kedvelés

Nekem van egy lezser,kényelmes fess kantáros melósnadrágom,átlag 10-12 órában hordom …hasonlítok a kisvakond című mesehősre :grin:annak a felső zsebében van ,már amikor nem a számban :rofl:

10 kedvelés

Bocs, unatkozom :joy:

6 kedvelés