Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Én us mindig rácsodálkozom az ilyen képekre! Bár én dl-ben szinte csak gyümiset szívok de az asszonyét is én tartom karban és ő is hárklis rá! Ő Barrel Aged Tobaccót vagy RY4-es keveréket szív.

3 kedvelés

Akkor elég sok volt ott a reklám…:grin:

Ezen a SubRedditten vannak igazán vad dolgok! https://www.reddit.com/r/CoilGore/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=ioscss&utm_content=1&utm_term=1

2 kedvelés

Rá pillantottam.
Durva :grin:

Igen ezzel én is így vagyok az összes liquidemmel.De! A kivétel erősíti a szabályt. Van ez a SC sumbawa liquid. Ez akkor adja ki legjobban az ízeit ha picit megég

1 kedvelés

Ezek számomra érthetelen dolgok. Ott az a Cerberus fej. Nem tudom elhinni, hogy az még adott finom ízeket és jó gőzöket. Nekem van olyan coilom ami másfél-két hét után már égett ízt ad (igaz, desszerttel), ha meg lejjebb veszem a teljesítményt, akkor minek szívjam? Csak a gőz miatt? Persze akinek így finom vagy aki spórolni akar (bármin is) az használja nyugodtan engem nem zavar, csak mint írtam, érthetetlen. Nekem.

1 kedvelés

Hát ez már durva.
Néztem én is.

Miért lenne érthetetlen? A vaperek nagy hányada dohányos volt korábban, a szar, éget, kátrányos íz a mindennapjaik része volt. Az íz meg nem mindenkinek elsődleges, nekem se, legyen valami pici, azt kész, nekem a gőz üssön, a többi másodlagos.

3 kedvelés

Ez igaz.
Kinek mi.
Én nem voltam erős dohányos úgy hogy szerencsére gyorsan át álltam az új ízekre.
Nem keresem annyira az analógis ízt.
Meg elégszem a th-val ami hasonlít egy erősebb cigaretta szívasakor érzett hatással.

1 kedvelés

Nekem pl napi 2 doboz piros lucky vagy sárga camel ment el. Amik eléggé ütősek, ugye… Most jelenleg ott tartok h a latakia, és az erős füstös hamutartós izeket vadászom.

De már szóltam is @Bishop -nak, hogy ha legközelebb lesz valakinél tisvapo rendelés, akkor 2 drb baffometto, es 2 drb baffometto 4pod aroma majd kellene nekem is…
Köszönöm…

1 kedvelés

Nem tudom olvastad-e, de azt írtam: számomra. Én biztos, hogy nem várnám meg míg ilyen lesz, mert nekem az íz és a gőz egyformán fontos. Ha mindenképp választanom kéne, akkor inkább az íz, de ha azt csak pára nélkül lehetne megoldani lehet, hogy hagynám is a fenébe az egészet. Ha neked, vagy bárki másnak jó így hát használjátok egészséggel, engem nem zavar. Csak egy vélemény volt, semmi több, de úgy érzem kicsit magadra vetted. Természetesen nem akarok senkit megbántani, de én így gondolom.

2 kedvelés

Nem vettem magamra semmit, te írtad, hogy számodra érthetetlen, hát leírtam, hogy szerintem miért, ennyi.

Innen már csak egy kis lépés az aromamentes gőzölés :point_up::slightly_smiling_face: és az “kokszmentes” :smiley:

Nálam is a th a fontos, az analóg ízt nem keresem, de egy kis koksztól nem ijedek meg, igaz sokszor nem is érzem, hogy kokszos, csak mikor megnézem látom, hogy mi a helyzet.

3 kedvelés

Az biztos nem lesz.

1 kedvelés

Meg aztán nem mindenki él ilyen konvencionális időbeosztás szerint. Mikor nagyon beindul a meló, 5-6 nap jól sikerült 12órás éjszakázás után (3-4 óra alvásokkal) az is jó eredmény,ha elsőre eltalálom,melyik végemre kell cipőt húzni, nem hogy bármit újratekerjek…le@#$om,ha kokszos, csak valami jöjjön belőle :smiley: És igen, van,ami kis kokszolás után finomabb​:exclamation:

5 kedvelés

Van olyan liquid, ami mire betörik a vatta már cserélhetném is, mert már kokszos a tekerés, hát, na, még mit nem. :sweat_smile:

Amíg van íze és nem szar, addig engem spec nem izgat kokszos vagy sem, nem nézegetem. :man_shrugging:

4 kedvelés

És a kokszos tekerésre volt már egy pár példa nálad…:+1::+1::+1:
Hogy szoktad írni?.. az még két hétig simán jó lesz…:grin::smile:

A kezdetekben szigorúan hetente cserélgettem az építést, de egy ideje már csak akkor mozdítom az alkatrészeket, ha már nem finom gőze a set-nek. Ez lehet bármikor, 2nap-2hét, függhet az eltalált vattázástól, levegőzéstől, teljesítménytől, a használat intenzitásától.
Mert hát, igaz ami igaz, a nem finomat senki sem szereti, így a lustaság is kizárható. Nem mehetünk el azon tény mellett sem, hogy a finomságosság az még persze szubjektív tényező és egyén függő.

A szerelés gyakorisága úgy vettem észre, leginkább liquvid függő. :thinking:
Amikor szétszedem a tankot, egyes levesek után valóban szénbányákat megszégyenítő külszini fejtést lehetne végezni, az ilyen leves nálam például a “Kék villamos” vagy most legutóbb az Adam Vape Bourbon Oil longfill. Utóbbit még csak nem is a rossz íz miatt szereltem szét, egyszerűen kiürült a flaska, elfogyott a keverés. :yum:

Számomra vannak olyan ízek, amik kokszos tekerés mellett (is) adják csak igazán és vannak olyanok amik kis idő elteltével ráégve a tekercsre egyre fanyarabbak vagy egyre tompábbak, kinyírva a gőzt és az élményeket…de ha finomak, megéri gyakrabban vesződni az újraépítéssel. :innocent:

4 kedvelés

Néha ugye menet közben is hozzászokunk folyamatosan, ezért nem tűnik fel.
Gyors vatta sere, leégetés…és vaó, wtf, mit szívtam én eddig :grin:jé, pisztáciás felhangok.

4 kedvelés