Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Szia @nbukta77, én személy szerint leengedem az aljára! :slightly_smiling_face:
Minden csepp számít! :sweat_smile:

2 kedvelés

nekem 10ml crown után ilyen,nem tudom elmerjek e még vele egy 10 szívni​:sweat_smile::thinking::grin:

3 kedvelés

Ha jó az íz, akkor hajrá, nekem a Latakia Hybrid is ilyen 10/20ml után, de valamikor elmegy vele még 40ml, ha az íz szuper addig kafa! :sunglasses: :sweat_smile:

3 kedvelés

inkább kicseréltem az a biztos​:grin::sweat_smile:így már szebb

5 kedvelés

Én ilyenkor már észreveszem, hogy “lágyul” az íz, a th hazament, valószínűleg az aktív szén hatása működésbe lép :grin:

2 kedvelés

Véperhétköznapok…

12 kedvelés

Én ennyit nem bírnék türelemmel vlgigcsinálni. 2, max 3 esetleg. Úgy osztom be, hogy ne egyszerre égjenek meg. Érzem az égett ízt, amikor már feketedik.

2 kedvelés

Egyben én sem…bekapcsoltam a tévét valami filmre, amikor reklámszünet volt, babráltam vele, film végére kész lett. :sweat_smile:

3 kedvelés

Milyen szerencse, hogy egy film alatt már 3 negyedórás reklámblokk van :roll_eyes::grin: (vagy keveset mondtam? 15 éve nem nézek tv-adást…)

3 kedvelés

5-6? :thinking: Néha megzavarják a reklámokat valami filmrészlettel…

3 kedvelés

Egyébként rátapintottál a koncepcióra.

1 kedvelés

Hat nekem is kene tekerest cserelnem. De ugy dontottem holnapra meg jo lesz. A masik mar elmosva. Majd holnap megcsinalom.


5 kedvelés


úgy döntöttem most már ideje lehet újra vattázni mert gyengült az íz…

4 kedvelés

ezt már illő cserélni szerintem​:grin:

2 kedvelés

á még bírta volna csak kevesebb volt már az íz… :rofl:

1 kedvelés

Nézegetem a képeket és mosolygok.
Én nem szívesen csinálok brikett tárolót a kazánomból. :blush:
Kivonatos dohányokat szívok de max 2-tanknyi levest szívok el belőle de a második tank felén érződik a kokszos huzal íze.
Mellesleg könnyebb takarítani a kazánt.
Én speciál jobban szeretem a friss élénkebb ízeket.
De ez csak az én véleményem.
A harmadik tank leves ha nem olyan ízü amilyet szeretek vagy elvárok az adott liquid ből ezért csak pocsékolás.
De lehet hogy valaki pont úgy szereti az adott ízt ha kicsit kokszosabb a huzal.
Nem tudom.
Nem kritikanak szántam csak egy szubjektív vélemény. :v:

4 kedvelés

Én us mindig rácsodálkozom az ilyen képekre! Bár én dl-ben szinte csak gyümiset szívok de az asszonyét is én tartom karban és ő is hárklis rá! Ő Barrel Aged Tobaccót vagy RY4-es keveréket szív.

3 kedvelés

Akkor elég sok volt ott a reklám…:grin:

Ezen a SubRedditten vannak igazán vad dolgok! https://www.reddit.com/r/CoilGore/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=ioscss&utm_content=1&utm_term=1

2 kedvelés

Rá pillantottam.
Durva :grin: