Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Ja azzal sincs és ott is ki kell szabadítani a töltő stiftett… :man_shrugging: :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Néztem videókat hogy így-meg úgy tekerd vattázd :joy:nem kell semmi olyan csak teker,elhúzod a vattát és mehet bele a nedű.
Arra szoktam figyelni hogy tele töltsem,a kazán levegőzőjén buggyanjon ki a nedű,visszarakod a bigyót és kész :smiling_face:

2 kedvelés

Ennyi egyszerűek ezek a VapeSystems cuccok…

3 kedvelés

Miaz,hogy be melegíteni?Ez azért van mert ott egy vas darabb a vattával párhuzamosan ezegy ílyen bármit csinálsz.

Ha jól értem nem izzítottad le a tekercset.
Hot spot,szennyeződés a huzalon,bármi lehet.

A nyuszinak az a baja hogy szűk a kémény ahoz képest mennyi vattát engem be a deck . A másik inkább húzd szét a tekercset mert elég levegős de így csak a tekercs két széle kap nagy levegőt mert középen zárt. Ennél én úgy vettem észre és Zoli kolegám is hogy törni kell a vattát úgy, hogy ne legyen olyan esése mint a normál esetben . Be húzas és méretre vágás után közepéig ritkítani . Mikor tolodbe a vatta árokba nem kell kegyelmezni neki legyen esése ne ívbe forduljon . :+1:

1 kedvelés

Ez egy hónapos tekerésem a lányom döglött nyulában. Látod oldalt nincs olyan esése mint a tiédnek és majdnem színem a belső fal oldalával. Volcano tekercs van benne mert az tűri a lánc slukkot és lomha hevülésre hülésre.


2 kedvelés

Amivel jobb az fused clapton kathal A1 24gax2 +32ga. De csak szerintem.

Így By-Ka SE clone, finom ízek, van th! :+1:


Ellenben Caiman V5 clone, üvegszállal, finom kiemelkedő ízek, th nuku! :frowning_face:

7 kedvelés

meg tekertem a gt one tankot,kant 28ga 5 menet benne cotton clouds vatta meg a blendfeel leves benne.:grin::blush:

2 kedvelés

SXK fajta? Én pont ma néztem By-KA V9 klónt…

SE YFTK, Caiman is, az SE SXK az még sajna hiányzik a gyűjteményemből!
Arra várok hogy Olaszba legyen, mert a másik helyről nem tudok rendelni.
A V9 megvan a YFTK meg az SXK is!

4 kedvelés

Caiman rdta klón :slightly_smiling_face:

Ezúton is nagyon szépen köszönöm a segítséget @Janos_Groszeibl Jánosnak, a sodrony pontos paramétereinek megadásában,ugyanis az egyiket pótolnom kellett,mert sajnos darabokban érkezett.

6 kedvelés

A Valhalla Mini olyan semmilyen volt a 0,23-0,25-Ohmos Ni80 tekerésekkel. Így csináltam neki 0,09 Ohmos SS316L claptont 2x24+38. Be kell valljam sokka de sokkal jobb! Már gondoltam rá, hogy megrendelem az eredeti hozzá készült tekerést de mindig elfelejtem.



8 kedvelés

Hogy ne csak nagy duál tekeréseket rakjak ide fel, 2X32/38 SS.


8 kedvelés

Én most nem is a hogyant, hanem a mivelt hoznám elő :slight_smile:

Most eljutottam a vape terén arra a szintre ami számomra “komfortos”.
Tehát ha semmin nem változatnék, akkor így is jó.
Már nem akarok 180 fokokat fordulni, nincs “beteges vágyam”
a “nekem új” területek, keresésére.(Hardverben a Kayfun boro RBA,
az nálam az"akarom" kategória, de még meg sem jelent :slight_smile: )

Most így neki álltam , a finom hangolásnak, raciónálásnak.
Ez ne is a pénzköltésről szól (mondjuk azért pár “drótot” vettem :slight_smile: )
hanem “játék” a meglévőekkel.

A próba setup minden összetevőjét ismerem egyedül első körben a huzallal játszom,
Az RTA Kayfun, a vatta Bp Mods, a Liquid Obsidian( 12% NIC, 50/50 )
És a következő huzalról itt olvastam, de még fel sem volt bontva , majd 1 éve vettem:
https://www.aromaparadise.hu/seemannsgarn-high-quality-mtl-wire-28ga03mm45m

Már itthon nem is lehet kapni :frowning: Az ára nem olcsó, de legalább cserébe drága :slight_smile:

2,5 mag, 7 karika 1,1 ohm, és…

Te jó isten ilyen is van :slight_smile:

Ami számomra fontos a vapeben az az íz és a Nikotin,
és az íz valami brutális, a Kayfun amúgy is íz kazán de ezzel, wow.
A gőze az nekem egy kicsit több(de ez számomra másodlagos)
A TH ( ez megint másodlagos, sőt engem zavar is ha nagy) számomra elviselhető,
de mondom az egész számomra az ízről szól, 1mmre kábé az afctől, tehát nem emeltem ki sőt…

Következő körben, egy ilyen tekerés megy az RBAba.
A Kayfun meg kap ebből a “drótból” egy 2es mag 8karikát.

Természetesen csak annak aki nem allergiás rá!!!
Illetve azt azért mindenki döntse el hogy ez ár, megéri e neki.

Tisztelettel

8 kedvelés

9 kedvelés

Nehéz volt lefényképezni, mert a kokszosodás “a téridő olyan tartománya, ahonnan az erős gravitáció miatt semmi, még a fény sem tud távozni.” (:sunglasses:fekete lyuk, wikipédia)


:grin:

3 kedvelés

Már csak egy kicsit kellett volna várnod,és gyémántot kapsz.:grinning:

2 kedvelés

Atya ég! Már csak ezért is jó volt, hogy regeltem ide, soha a büdös életben nem láttam még olyan vattakat, mint amik itt szembe jönnek néha :smiley:

1 kedvelés