Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Én kimondottan nem szeretem semmiben a fahéjat. Tök elnyomja a többi ízt…

Elfelejtettem, hogy a meglévő Asgard Mini nem fekete hanem gunmetal, így legalább nem szép de ronda, na de a tekerésem 3X28+36 Ni80 0.19 kb bruttó 25 perc. Egyre gyorsabb vagyok ahogy rájövök a csínokra.


6 kedvelés

:thinking:

2 kedvelés

Ezt elvattáztad :rofl:. Milyen dohányos volt benne 101% kivonat ?

1 kedvelés

Saját mix. Úgy néz ki, működik :joy::+1:
https://vaperina.cc/t/ki-mit-rendelt-ki-mit-kevert/4828/8185?u=gumikacsa

Tetszik a recept . Ízre elképzelem . Végkifejletet látom

1 kedvelés

ss coil használata…az ss-nek gyorsabb a felizzása (ramp up time)

Ebben nincs is tekerés, csak egy fekete lyuk. :sweat_smile:

elismerően bólogat

1 kedvelés

Nekem volt egy kis előnyöm, határozottan emlékeztem rá, hogy tettem bele valami drótot is :thinking:
Az íze korrekt egyébként; ami ENNYIRE mocskol, az csak finom lehet :bangbang:
:crazy_face:

1 kedvelés

Most cseréltem a dvarwban,.mert a vatta elengedett, kb ilyen volt, viszont az ízt adta rendesen.

Az az igazság a meglátásom az, amikor az Olasz Angolo della Guancia Latakia pont így néz ki még mindig nagyon fincsi, de a Kanadai Don Cristo ugyanilyen állapotban már iszonyat rossz!

1 kedvelés

4 kedvelés

Ez még nagyon újnak tűnik…:thinking::joy::joy::joy:

E még frissibe’ vón :joy::joy::joy:

Nem lesz picit erős az a 22W?

1 kedvelés

Az a power boost :smiling_face:az csak picit annyi :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ok,ok…csak nekem mostanában 29ga A1-ből a szokásos tekerés cc1.56V/A, és az 15W preheat mellett is instant vörösizzásig fűt :smiley:
Kicsit sokallottam :grin:
Értem én, gőzmozdony…!!!

Szia @Zolika :slightly_smiling_face:
Ha jól gondolom,ez egy Caiman rdta.(ha minden terv szerint alakul,akkor hamarosan az enyém is üzemkèsz lesz).
Azt kèrdezném,hogy a vatta vègeket milyen hosszúra vágod,mielőtt bekerül a helyére?

2 kedvelés

Ami be fér mindegy.Több jobb.Kicsit egyik felét elhúzod könnyebb tölteni…


Ja bocs ez a v5 nem az rdta…most már így marad…hátha valakinek hasznos… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szia,ahogy János írja,semmi hókusz-pókusz nincs vele :smiling_face:és finom ízeket ad.

4 kedvelés