Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

:upside_down_face:

2 kedvelés

Majd számolj be róla! Nekem is van egy ilyenem, de végül nem építettem meg…

Mielőtt elfelejtem. Ez nehéz mecha kell 4 tekercses
. 1 akku 10 sluk a smokkal. :sweat_smile: Újra tábla duálban .:grin:



4 kedvelés

Frankó már megérte… :grinning:

Jó van az vagy fél órát nem láttam napvilágot a konyhában. Akkora lett a köd. Kis kép a konyha ajtó felől a folyosóra :rofl:

4 kedvelés

Jelenleg ez van . Hát van gőz de nem dobok hátast mint az előzőtől :grin:. Íz hát várni kell mire betörik a szallona de pozitív az állapot




3 kedvelés

Mit vársz “csak” egyszerű 2 tekercstől? :grin:

Kis fém palástal meggyőző íze van de szerintem luftot lőt a gyartó . Pontosan ez a kostoló kazán mert nem lehetséges bf pin használata . Építése macera .

De jó hogy nem vettem :joy:

Rövid slukk

4 kedvelés

ezzel egy 1.5l-es pet palackot full-ra töltesz gőzzel :smiley: Aztán “öntheted ki belőle”…ami jól néz ki :smiley:

Fentiekben valaki tudja miért duplikalja be a videót ??

egy idő után csak az egyik marad…volt már ilyen nekem is. Az okát @Donat tudja szerintem

Lehet hogy 3D :joy:

Nekem már egynek látszik. :+1:

Fém palástal ugye jobb a légáramlas. Mivel szépen alá vattáztam 1-1,5 ml fel vesz . Tekerés bal befogatasi oldalaról ritkítva dulván , jobb oldalaról enyhén. Bal oldalról 3 mm el a deck oldalatól vágva , jobb oldalt deck szélénél vágtam. De csak kostolásra :sweat: meg bogarászásra vagy gyakorolni kezdőnek , hogy kell falra mászni :rofl:

2 kedvelés

Lehet, hogy a végén csak egy maradhat. :joy:

Nem műxik :disappointed_relieved::pleading_face:
(Pedig csak egy maradhat, hallottam már gyerekfejjel is).

highlander-sword

highlander-sword

1 kedvelés

Twisted Dualcore Clapton 24Ga/38Ga Valhalla Miniben! Szuper! Egyszerűbb megcsinálni mint megvenni! 0,18Ohm

3 kedvelés

SS316 hézagosan Dvarw FL MTL 24-ben, 2.5mag.


4 kedvelés


Ideje adni neki egy újabb vattát…

5 kedvelés