Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Én is így voltam…mindig gondolkodtam rajra aztán vettem egy klónt egy két kiegészitőt és egy pár darab RBA-át elszortam rá egy szép kis összeget megbáni nem bántam meg.Ahogy a barátom mondaná:( @Zolika )Ha kérdezik van! :slightly_smiling_face:

Egyetlen példát hadd hozzak,
itt egy “gyári” (kb. mert ami a videóban van az fekete:
https://billetbox.com/pew-pew-f-u/

és itt van egy féle átalakítás, a színvilágban meg mindenben lehet vitatkozni,
de ezen max. az “alap vas” és esetleg az elektronika az eredeti:

Amit ki szeretnék hozni az egészből, ez nem egy Dani hogy ne nyúlj hozzá mert úgy is szuper,
hanem kapsz egy alapot és utánna csak a fantáziád tudásod, és a pénztárcád szab határokat :slight_smile:

Itt tényleg aki kiszeretné próbálni ahogy @Janos_Groszeibl is írta klónokkal, és még úgy sem az olcsó műfaj.

Tisztelettel

Nemcsak ezért nem mertem belekezdeni,az átalakítás végett sem hanem engem az tartott vissza hogy egy kicsi szopókát kell nyalogatnom nameg az a pár darab híd meg rba amivel el lehet szórni pár D árát is :grin:
A letisztultak nagyon tetszenek de itt ki is merült a rajongásom :joy:
Épp elég rta-m van hogy próbálkozzak :joy:

Csak a nagy kell, mi? :rofl:

Már kezdek barátkozni a kevesebb űrtartalmúakkal is :grin::grin:
Te,ez a kajmán gyerek nem is rossz kicsi,talán két milis,de húzóra szívom :joy::joy::joy::joy:

Nincs vele gondom de mível elég sok rta-ám van és modból is akad és valahogy nekem így tetszik Mod-RTA ezért nem nagyon ruházok be több BB-be Rba-az lesz még biztos de csak óvatosan előbb veszek RTA-át mint RBA-át…itt egy: :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Most visszatértem a v9-hez, kell a th.

Müanyag modon… :slightly_smiling_face:

Nem, ez most danin van.

egy jó 3d test hozzá és meg lesz az érzés… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Gagyi néznek ki…most van 3 pompom, elég az, kell a prémium érzés is.

Igen szerintem is…

1 kedvelés

Én sosem fogom azt mondani hogy ez az egyetlen járható út, meg csak ez a jó :slight_smile:
csak annyit hogy ez is egy út, ami járható :slight_smile:

Viszont ha találkozunk, vagy erre jársz( a meghívó ugyan úgy él, ha Kecsó környékén vagy)
kipróbálod ennyi. Én nem szeretnék senkit rábeszélni, de le se tudnék jó szívvel :slight_smile:

ja és olyan hosszú drip tippet használsz amilyet szeretnél, akár ilyet is:

(mondjuk elég hülyén nézne ki) de ki tilthatja ezt meg neked :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Találtam neked alu boxot: ez kész van, már csak a chipet kell egy bf60-ra kicserélni. :grinning:

még jó, hogy lehet kapni…vicc ez az árképzés egy olyan terméknél amit tömegével dob ki a gépsor.

Ja sorry, most látom, hogy ez nem csak a ház…kész AIO…de még így is hype-olt az ára. Szerintem
Viszont jól néz ki :+1:

Ez sok mindenre igaz . Nem minden esetben a minőséget fizeted meg .

Na jó, de az sxk nem egy drága gyártó alapból…szóval csak az AIO hype veri fel az árat.

1 kedvelés

Elképzelhető, hogy a licenszet fizeted .

Én úgy látom holnap hatalmas rda építés lesz :joy:



4 kedvelés

Ha teheted,szerezz egy Asgard minit vagy egy Rath rda-t :stuck_out_tongue_winking_eye:
22 Ga Ka1 04 ohm dualban hármas magon :dash: