Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

@Janos_Groszeibl nagyon mutatós darab! jó gőzölést

1 kedvelés

Köszi Tamás igyekszem!

1 kedvelés

Nekem most a bp mods lightsiber tetszik nagyon

1 kedvelés

Igen néztem szép de a pio után elengedtem a márkát…bár ez tetszik…

Hogy ne az legyen a vége mindig, hogy milyen pu…ízé vagyok, szóval elmostam, megépítettem, még barátkozunk. Új leves került bele (bakers dozen apple crumble and custard), szóval nem tudom amit érzek az az, amit érezni kell, szóval most csak szipákolom. Íz van, gőz van, th van, bár nem rúgja le a torkom.

Szóval vape systems caiman rda:

6 kedvelés

Helyes! Így kell ezt :slightly_smiling_face:
Nem váratni a kíváncsi népet :grin:
Szépek! Majd későbbi véleményt is írj légyszí
Ha rögtön ezzel kezdted volna, nem lettem volna szőke nős :grin::joy:
Mielőtt bárki sértve érezné magát, a “szőke nő” az nálam csak egy kategória, és nem hajszintől függ! :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Ne aggódj, emiatt, vannak itt szőke fériak is. :rofl:

2 kedvelés

Hogyhogy nem eleve égett vattát tettél bele???:joy::joy::joy:

Most készül…már dolgozom rajta!

Ne is mondd! Ma beszőkültem rendesen a caymantól! De már jobban vagyok! :joy:

Azt kell mondjam neked is,szépek ,DE !!! SZÉPEK NA​:grin::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Mindamellett tényleg fura kicsit nekem ez a hosszan leomló vatta. Elsőre érthetetlennek tűnt.

2 kedvelés

Még várjuk ki a végét, lehet találkozunk majd az adok-veszekben is. :sweat_smile:

1 kedvelés

Jó Árasítod? :joy::joy::joy::joy:

Nem, nem Jó Áronosítom! :point_up:

Jöhet át veszem.

Na na! :joy::joy::joy:

1 kedvelés

Na, jólvan, megyek ledölök… @Elek_Segits meghívott egy kávéra, most be beteszteltem magam, kicsit pihenek… :rofl:

SQUAPE A[RISE] RTA 22 MM MTL tankkal van valakinek tapasztalata? A kérdésem teljesen komoly! Kéretik komolyan is venni! :wink:

1 kedvelés

Nem,nekem fura módon nincs tapasztalatom :rofl::rofl::rofl:viszont rémlik Jani neve :stuck_out_tongue_winking_eye: