Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Ezt a vastag huzalt használod a primébe és ez jó? Vertikális tekeréssel nincs gondom minden tankomban kipróbálom.

3 kedvelés

Még nem tudom Jani :grin:
Délután megmondom :wink:

2 kedvelés

Akkor csűröm a dolgot. :grin: Vatta téma
Közepén fogod át húzni és csak az alsó vég fogja végezni az itatást vagy szintén áthúzod alsó vég ritkább lesz ? Szintén áthúzva felső vég lógatva vagy tekerve ?
Utolsó vagy körbe bondázsolod felülről lefelé haladva ?

Kívülről van körben a vatta, a levegő jön fel a tekerés közepén…

1 kedvelés

csináltál esetleg képeket?

A minőségért elnézést :roll_eyes:



4 kedvelés

köszi! jól szuperál? nem fut szárazra?

Eddig jó. Kicsit nagyobbra nyitottam a folyadék adagolást meg a levegő is egyel nagyobb.
Ízesebb még nagyobb a gőz is 50/50-es lötyivel.

Ez a 2. tekerés mert Jánosnak igaza lett túl vastag volt az NI80.

Ez kanthal 2-es magra tekerve.

2 kedvelés

3.5-es mag, 5mm lábak, a többi pedig a képeken :slightly_smiling_face:
Esetleg a köhögtető döglött nyulaknál egy próbát ez is megérhet. Kicsit veszített az ízéből, de még simán a vállalható kategória.




4 kedvelés

Te jó ég! Elfelejtettem megemlíteni a legjobb tank szavazáson a Cthulhu Mulan RDTA kazánt.
Én vétkem, én vétkem, mea culpa!!!

Először az előnyök:


Szép



Kő egyszerű vattázni és a szűk belső kazánpalást jó ízeket ad, közvetlen a tekerésről. Az afc csere bármikor kivetelezhető, akár két szippantás közt.



Fokozatmentes (analóg) légszabályzás és magas bekötőlábak a th állíthatóság érdekében.

Hátrány, szinte alig: oldalra fodítva megfolyhat, mint a legtöbb rda, rdta. Egy szóval nem zsebbarát. Körülményes a felülről töltése, de squonkkolható és így tökéletes. Már alig kapni.

…és nincs rajta “polipos” logo. :sob:

8 kedvelés

A képen egy ByKa Se fejre fordítva felújítás közben a leves bent és nem kint…:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Na ez nem ment nekem :slightly_smiling_face: ügyes vagy :+1:

fl22 meg tekerve black hole aroma lesz kóstolva​:blush::grin:kíváncsi leszek​:blush:az aromára is meg a tankra is

7 kedvelés

Ammit :grin: ma meg tehetsz . Ss316 28ga 5 menet+lábak 2,5 mag. Itt is úgy le lehet rakni a tankot mint a Byka se nél




7 kedvelés

jelenleg 2,5 magra ment kanthal 28ga 5 menet és pro vape cotton a 2,5mm vatta.Îzre sejmes,jövőhónapban kellesz egy ilyen black hole aromat vegyek úgy érzem,finom nagyon.:blush::grin::wink:

6 kedvelés

Mutassak még pár érdekességet ? :rofl:

2 kedvelés

minden érdekel tudod​:blush::sweat_smile::grin:de nem muszály mert akkor a gatyám rá megy tényleg már​:sweat_smile::grin::joy:de nem bántam meg a dvarwot meglepően finom​:blush:

3 kedvelés

Akkor értelmet nyert a fekete lyuk elnevezés :rofl::rofl::rofl:
Kis érdekesség

5 kedvelés

ja és még egyszer szeretném meg köszönni @Zolika nak a black hole aroma kóstolót tényleg finom​:blush::grinning::wink:

Én kevertem össze fele-fele arányban black hole-t ry4-el :wink:

2 kedvelés