Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Bombo gyümölcsös ízek is ilyen szinten kokszolnak?

5 kedvelés

Van amelyik igen :grin:

6 kedvelés

Ugye a solo blue razz nem tartozik közéjük?

4 kedvelés

Mivel csak egy tank ment át tesztelés alatt, így azt mondom hogy nem kokszol. De… nyilván egy palack elhasználása után átfordulhat a másik oldalra mivel van benne hűsítés is. Tehát nem egyértelmű a válaszom :grin: :+1:

6 kedvelés

Kielégítő válasz ez is, köszönöm!
Reméljük a legjobbakat :grinning:

4 kedvelés

Nem tudom, mert gyümölcsös Bombo-t még nem (szopókáztam :rofl:), csak desszert dohányosokhoz volt szerencsém, de nálam a Bombo felejtős…!

5 kedvelés

Én 2 desszert dohányt vettem belőle. Gyilkol mindent nálam

5 kedvelés

Igen, úgy ahogy mondod @Patrik_Kis, meg egyébként is számomra, van sok jó márka finom ízekkel, ami fele ennyire sem kokszgyilkos!

5 kedvelés

Èn mègcsak most ismerkedek a NET vilàgàval de bejövös :grin:

Mi az ami nem annyira kokszol @Lsxtom?

4 kedvelés

@pancser nálam ők a nyerők!:sunglasses: - Mystic Juice, Omega Liquids, Egoist, VnV Liquids, Hydra Vapor, + AdG Hybrid, La Tabaccheria Organic 4Pod vonal! :wink:

5 kedvelés

Köszönet mindenkèppen ràjuk nèzek majd

Thank U GIF

4 kedvelés

Érdekes, nálam a Supra Reserve-ből majdnem lehozza a 120ml–t egy Xlim Pro fej… :slight_smile:
A Pompeii meg egyáltalán nem kokszol, 1x cseréltem vattát az Aromamizerben és lassan vége a flakonnak (akkor se kellett volna, csak mondom megnézem mizu vele, de akkor meg már egyúttal húztam bele újat)

5 kedvelés

Akkor ez a bombo téma olyan, hogy valakinek nagyon bevált, valakinek nagyon nem…
Én a gyümölcsös hűs dolgokat szeretem egyébként, de a solo blue razz-en kívül a többi nem vált be (a bar juice ultra blue razz sajnos nagyon édesitos, de nem kokszolt).
Lassan lehetne nyitni egy kokszolós aroma topicot, feltéve, hogy nincs :flushed:

4 kedvelés

Alátámasztom, pont ez a kettő nálam is megy. De amit azóta vettem Bombit, azok se nagyon koszítanak. Szóval mindig rácsodálkozom, másnak miért igen.

6 kedvelés

Szerintem a bar juice lesz ennyire rossz széria nálam.
Triple flavour van ráírva… A 120ml longfill már 190-re van higitva és még így is élvezhetetlenul édesítő ízű. Gyanítom nálam ezért kokszol.
Dohanyosbol a solo sweet aged tobacco-t vettem ami talán diós vaníliás dohány. jó édesen… mint kiderült.
Lehet az édesítőszer miatt nyírják ki nekem a dolgokat.

Az impulzus vásárlások előtt utána kéne járjak dolgoknak :hugs:

8 kedvelés

Kolegák rendeltek 4 féle bar juice-t, élvezhetetlenül édes mindegyik… :smiley: A mangós és a dinnyés még egész jó, de a kóla-citrom és az áfonyás számomra okádék… :smiley: A Banana ice is kb 2 hétig rohadt jó volt nálam, imádtam, utána hányás íze lett. Ami rohadt jó viszont az a dinnyés és az epres mojito :slight_smile:

Bar juice-oknál naponta vattázza az rda-t a kolega :slight_smile:

8 kedvelés

Hello! Ti milyen deck tartót, építő állványt használtok? Vagy MOD-on építetek? Milyet érdemes venni? Láttam vannak ilyenek BP Mods Futon Ohm Tab Coil Master 521 Mini V2 és sima tartó állványok Vape Stand 510 Cthulhu Coil Building Stand Pro.
Berendeltem egy Hellvape Dead Rabbit M RTA-t, amit ha jól néztem mesh mellett huzallal is lehet építeni. Először a mesh építéssel próbálkoznék, aztán majd később a huzallal is megpróbálkozom. Gondolom a mesh-hez nem kell ohm mérős, elég a sima álvány is. MOD-on építés… hm… kicsit magasnak gondolom, nem állna kézre. Szóval mit ajánlotok, hogy meg is álljon, alacsony és stabil legyen?

Találtam egy ilyen készletet, olcsó is és van benne minden. Ez jó lehet? Coil Master DIY e-cigaretta tartozékok Szerszám All-in-one eszköz RDA RDTA RTA

4 kedvelés

Fúrtam egy 6-os körüli lyukat egy féktisztító kupakjába :grin: de néha a modon is építek. Bár egyszer rosszkor sikerült megnyomnom a gombot :roll_eyes::disappointed_relieved::rofl:

5 kedvelés

Azt hittem, az asztalba! :sweat_smile::sweat_smile: Én is mindig a modon építek.

7 kedvelés

Modon építés +1​:+1:

7 kedvelés