Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Több mint egy éve jött Kínából…végre valaki munkára fogja :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Kicsit próbálgattam az itthoni huzal készletből párat. Pár típusról kiderült, hogy továbbra sem az én világom de ez most bejött 2.5 magon. Bátran ajánlom :+1:

Persze a Coilology V2-t nem tudja letaszítani nálam de ez csak egyéni ízlés miatt​:sweat_smile:

9 kedvelés

Staple nem rosz, csak nekem kicsit lomha volt a hasonló méretű fused claptonhoz képest. Én maradnék a jól bevált dual core-nál ha a kettő közül kell választani.
Persze ha a 2*26 elfogy akkor utánna a staple is el fog. Inkább minthogy uj spool-t vegyek. Háborús helyzet van nem telik ilyenekre az infláció miatt.
:alien: v2 FTW, legjobb :face_in_clouds:

3 kedvelés

Ha nem is használom fel még eladható :smiley:

De most már elszántam magam egy https://www.zivipf.com/ rendelésre. Annyi pozítiv véleményt olvastam róluk, hogy kedvem lett már kipróbálni. Furdal a kiváncsiság milyen lehet a kantal huzal.

Alienből már úgy látom eleget halmoztam fel :sweat_smile:

5 kedvelés

Ha már megszoktad a ni80-at akkor a khantalt tompának fogod érezni (gyümöcsok esetén), az ss huzalon meg fémes ízt érezni… Mintha szöget szopogatnál… Mindenkinek az a legjobb amihez hozzá van szokva… Nekem is teljesen jó volt az A1 amignem egy éven keresztül nem kezdtem el használni ni80-at, mtl és deszzert ízhez továbbra is jó, de citrusok… Ahoz no no.
Ss-hez meg hozzá kell szokni aztán jó, de azok az alacsony ellenállások meg nem hibogatóak, hiába fürge mint egy nyúl.
Nekem ez a tapasztalatom a 3 fő anyaggal.De azért kíváncsi leszek a te véleményedre is.

5 kedvelés



Lassan kevernem kellene :smiling_face:

16 kedvelés

A wattázás Paganinije :smiley:

10 kedvelés

Köszönöm :grin:
Igyekszem mindíg a saját ízlésemre formázni MUJI-ból :grin:

8 kedvelés

Kipróbáltam a nemrég érkezett Coilology MTL Alien Ni80 tekercset dualként. Az alany egy Nitrous RDA.


Hozza a gyártó minőségét de nem érzem, hogy többet kapnék egy single építéshez képest.

9 kedvelés

Nekem úgy tünik elég alacsonyan vanak a tekerések lehet nem kap bele elég jól a zúg.

6 kedvelés

Rápróbálok magasabban :+1: Hátha​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ilyen ez a helyzet… próbálkozni kell… amig meg nem kapod a tökéletes érzést.

3 kedvelés

Alien 2x26ga+34ga 3 mag 5 ingyen bingyom 1 sör .
0.25 Ohm mint a nagy könyvben vatta cotton Cloud. Lehetne magasabb ellenállású még egy gang és talán nem kellett volna széthúzni . :face_with_symbols_over_mouth: De ha már az egyiket széthúztam akkor :sweat:. Középre az afc be került . Ennek megfelelően van beállítva a levegő oldalról és középről is kap . Próba leves vitrovionus baba .







12 kedvelés

Ez 1o3 kivétel sokkal sokkal jobb mint az elődje coil befogatás és levegőzés terén is .
image

5 kedvelés


A kilogó darab el lett hajtva… :slightly_smiling_face:

14 kedvelés

13 kedvelés

BKK a háttérben :grin: (k nem =kukorica)

5 kedvelés

Kék villamos most vettem elsőnek nem rossz de nem egy intenzív bombo…

8 kedvelés

Látom azèrt Te is kipróbálsz ezt-azt a dohányosok mellett. :grinning:

7 kedvelés

mostanában alig megy a dohány… :no_good_man: :grin:

8 kedvelés