Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Sajnos máshol nem futottam még össze ezzel a “márkával”. Ennyit tudtam hozzátenni a dologhoz.

5 kedvelés

ezek valami más komponensű nem sima derlin de persze mindent ki lehet nyírni.

6 kedvelés

Biztos, hogy keményebb, minta mod-ok többsége. Jó érzés kézbe venni egy ilyen anyagot vagy bármit ami ebből készült. Igen kemény és nagyon könnyű. Bárcsak minden testrészem ilyen lenne…:grin: :muscle: :feather:

8 kedvelés

Neked van ilyen anyagból modod talán még ott is kibírna egy zuhanást…

4 kedvelés

Általában pl. szerszámok, nem a zuhanással van a gond, hanem a megkereséssel a bozótosban… :nerd_face:

8 kedvelés

akkor értem már a fehér színt… :grin:

6 kedvelés

És ráadásul a “telepen” még nem is koppan :joy:

6 kedvelés

Nálunk ugyan alapfeltétel az erkölcsi bizonyítvány, de azért vannak kisebb hibák… :thinking: :grin:

8 kedvelés

A zuhanást bármi kibírja. Az érkezés, na az problémás. :joy:

10 kedvelés

Erre meg 0.30-as Silstar fonott horgászzsinórt javaslok rákötni a modra. :grin: Van színben passzoló is.

6 kedvelés

Sziasztok.Most tesztelem az új tekerésemet.ni80-as fused clapton huzal 2-es magon 6 tekerés hézagosan.0,69 Ohm ellenállás.20 watton ,3,72 volt.Sajna a tekerésről nem csináltam fotókat.:scream: Majd legközelebb. Ja és visszaraktam az 1.2-es afc-t.:smile:


Ja és a 2,5-ös vattát, majdnem kétfelé szedtem.Úgy fűztem be.Nincs dryhit,van viszont gőz,jobb az íz.:+1::smile:
Slukkolási tehnikámon is csiszoltam.rövidebbek lettek .Azt hiszem, hogy nekem a kanthalt el kell engednem .Nekem nem jön be.ss-el még próbálkozom.
1kérdés:

Nagyobb ellenállást szeretnék,de a 2,5 magra tekert,már eléri az oszlopokat,Van ennél nagyobb iellenállású ilyen típusú huzal?

3 kedvelés

Milyen GA szám van a huzalorsón ?
28-29-30 ?

2 kedvelés

Ott a fotón az orsó,ha nekem címezted.:smile:

2 kedvelés

Azt látom :smiling_face:
Ni 80-at kérdezted,nem a fused claptont :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Ja,tényleg,elcsesztem.Sorry.mindjárt átszerkesztem.:+1:
Van még mit tanulnom​:thinking::rofl::rofl:

3 kedvelés

Szerkesztve

3 kedvelés

Ebből 5 karika 2,5-es maggal 1-1,1 ohm :slight_smile:

3 kedvelés

A sima claptonnak nagyobb az ellenállása,mint a fused-nek.Én ezt használom,ha néha-néha claptonozok.

7 kedvelés

Dvarw -ba ebből a típusból,nagy a 2,5 -ös mag . Legalábbis, nekem nem sikerült,jól megcsinálni.eléri az oszlopokat.:scream:2-es magon hét tekerés?Amúgy köszönöm.

2 kedvelés

Azt választom,mi a legvékonyabb.30ga+38ga(0,25mm+0,1mm)

2 kedvelés