Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Már mire elküldtem a hozzászólást kitaláltam magamtól is, hogy az lesz a hiányzó láncszem :smile:
Túl sok szerepe mondjuk nem lehet, nélküle sem folyt a kazán egyáltalán, de hátha így kevésbé szorul majd. :blush:

4 kedvelés

Az enyèm meg jól maga alá pisilt.:joy:
Nem baj,amúgy is dèlután esedékes lesz a tisztábarakás.:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

A 29-es kanthal jó komája ennek a tanknak.:slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Ő is 29ga, csak kicsit máshogy(0,7*0,1 kanthal ribbon) :grinning:
Eszetlenül sz@r ilyen deckbe tekerni, nem véletlen baromi ronda,többet nem csinálom. Viszont ízre elég nagyot durran :+1:

5 kedvelés

Akkor ilyen ? :slightly_smiling_face:
[1]



  1. Ronda és finom
    ↩︎

2 kedvelés

Nem egy szép tekerés de az íz nagyon fincsi :wink:

Főként ezze a kókuszos keksz levessel nagyon jól adja az ízt​:+1:

5 kedvelés

Ha neked így jó,akkor klassz :grin:
(Én :tekerést fordítva szeretem,és nem lapogatom le a vattát :grin: )

5 kedvelés

Még nagyon az elején vagyok vele de megprobálom legközelebb úgy is csak azért tekertem így mert közelebb kerül az afc hez és talán így jobban tolja az ízeket de ha nincs igazam én meghallgatok minden jó tanácsot :wink:

3 kedvelés


Sokadik próba már, de eddig ezzel a wotofo vattával a legfinomabb, köszi az ajánlásokat!
Majd veszek még másfajta vattát jövőre :grin:

7 kedvelés



Indulhatok melózni. Frissen meshelve, vattázva.

11 kedvelés

Igen… holnap reggel 4-kor kezdődik a show…

4 kedvelés

A “bűvös” hajnali 4 … :roll_eyes::grin: nekem is kell a hangolódás.

images (31)

3 kedvelés

Viszont szombaton már jövök is haza. Nem szabad olyan hírtelen sokat dolgozni, mert megárthat…:rofl:

3 kedvelés

Plusz nézzük a jó oldalát: holnap már második hétfő :muscle:

3 kedvelés

Vattázást még szokni kell, de másodjára egész jónak ígérkezik.

10 kedvelés

Baba ez a kazán, egyszerű és letisztult :+1:

4 kedvelés

Vattázás után a második feltöltésnél mindig legyen a kezedben zsepi/papírtörlő, akkor derül ki, hogy sikerült. :smiley: Ha akkor nem pisil az oldalán akkor utána sem fog.

3 kedvelés

A legelső úgy sikerült :laughing: most jelenleg a problémám hogy köpköd. Sok lenne a vatta? 2,5 mag, clapton, bpmods vatta.

2 kedvelés

Köpködés nálam még nem volt, pedig kap bőven vattát (szintén 2,5 Bp mods és superfine clapton 2x32+38). Csak a pisilés utáni 10-20 slukknál, de akkor nyilván tele van levessel a kazántér. :slight_smile: Ízre egyébként nálam minden huzallal/vattával eddig ugyanazt hozza kb, nem igazán lehet elrontani szerencsére.

2 kedvelés

Ha köpköd, akkor vagy kevés a vatta, vagy kevés a watt, vagy mindkettő.

4 kedvelés