Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Így próbálgattam, láttam már róla videót, de nekem valahogy az ss huzal kb visszaugrik alaphelyzetbe, ha meg kicsit sikerül is hézagosra, akkor nagyon nem egyformák a távolságok a menetek között… :frowning: Na meg mikor lehúzom a csavarokkal akkor aztán tényleg mindenfelé eltekeredik minden… :smiley:

18650 3000mAh 3,7V

Melyik gyàrtò ès hàny amp-es?

Ezt a tàblàzatot nyultam vkitöl innen csak ezèrt kèrdezem

1 kedvelés

Ez ami nekem van VTC6

Na, akkor most már tudod, ilyen egy nem túl jól sikerült rta. A törpe jobb lesz​:exclamation::tada::tada::tada:

Szerintem szép lett. :slightly_smiling_face: Csak egy tipp, ha hézagosan tekersz, befogatod és leizzítod, majd utána nyomod össze (míg még meleg a huzal) microcoilra akkor nem lesz ennyi hot spot.

6 kedvelés

Plusz a hot spot miatt érdemes tartani sniccer-pengét vagy szikét, azzal el lehet rendezni a túl közeli karikákat finoman.

4 kedvelés

Nekem eddig mindig elég volt kerámiacsipesszel végighúzni rajta, szétugrott szépen. De igen, van ami nem megy ilyen könnyen.

3 kedvelés

Eddig egész jó csak még nekem is kell tapasztalni de ha azt mondod hogy jobb lesz a dvarw akkor ez bekerül a fiokba :grin:

Én most pl. hat szettet pörgetek, hat ízzel. Nem kell egyből elrámolni :grin:

3 kedvelés

A dvarwot szeretem, jó ízű, szép(minimáldesign), problémamentes faék. Az arest nem igazán, nekem picit nagy kazántér, konstrukciós bakikkal.
Fiók lesz :smile: Miért kérdezed :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::question:

1 kedvelés

Ezzel az Ares 2 vel eddig feltűnt hogy hajlamos szivárogni a liquid ha nem elég a vatta a vájatokban ahová be kell fűzni és lehet érdemes egy kis plusz vattát is betenni a lyukakba

Megmarad ízeket kostolgatni ha tényleg annyira jó ahogy dicséritek​:grin:

Nálam a dvarw a sor végén kullog, szeretem, meg minden, de csak jobbak vannak. :grin:

2 kedvelés

Van jobb is a dvarw-nál? Pl melyikek azok?

nem olyan nehéz jobbat találni…PL: diplomat

4 kedvelés

Na, tényleg! Arról van hír?

3 kedvelés

Még nincs…már piszkáljuk a gyártót…

3 kedvelés

Nem érthet mindenki minden tankhoz :sweat_smile:

SE, V9, és most már a V10 is! :wink:

6 kedvelés