Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Igy vagyok vele én is…van belőle 3-as is csak mondom :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nézegettem :stuck_out_tongue_winking_eye:Szebb a 4 :smiling_face:olyan …elegáns? :grin:Nem olyan mint én :rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Szebb ez igaz a 3-as olyan görögös… :rofl:

4 kedvelés

Most nézem a LH oldalon most bezzeg van 4-es

4 kedvelés

Ez így van a danikal is mind így jártam amikor venni akartam mindig a drágább oldalon volt csak…

5 kedvelés

Sebaj :grin:megvan,lapozunk,nézünk másik tankot​:crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face:

5 kedvelés

Ennyi…jöhet egy Caiman RDTA :wink:

3 kedvelés

Hát …nem tudom…nem jöttek be a sodronyosok vagy csak én voltam béna​:rofl:

4 kedvelés

ez nem az a Női nevű kategória… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Igaz :grin:más a FOGÁSA​:stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Én pl úgy vettem a brunhilde mtl rdta-t, és az ares 2-t, hogy napokig, hetekig böngésztem az online shoppokat. És amikor rá akadtam, egy akciósra, akkor nem volt könyörület…

5 kedvelés

Én nem így szoktam vásárolni… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Előkerült egy régebbi spulni SS MTL clapton. Ízre nem rossz, bár az SS-nél úgy vélem a mentol avagy coolada kicsit kiemelkedőbb mint a Ni80 esetében, de könnyen lehet, hogy csak beképzelem magamnak. :sweat_smile: Viszont ez a “foltosodás” nekem új. :thinking: Ja igen, KTS Black-el locsoltam meg, hogy fogyjon már el. :blush:


Szerk.: számítottam rá, hogy több wattot fog kérni, mint a Ni80, de talán picit sokkal többet. 13-14watton pörög a Ni80-as clapton, ez elkért 19-20 wattot. De elkezdett melegedni, úgyhogy kiegyeztem vele 17 wattal. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Nálam nem veri, csak ebből sem sok van, úgyhogy fogyasztom. Nem rossz, csak nekem a Ni80 finomabb. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Első a fürdés :point_up:

11 kedvelés

neeko megtekrve @Ispy ennyi vatta elég is bele nem is ritkítottam ki​:wink::blush:



10 kedvelés

Köszi Szabi, de egyelőre tárgytalan, mert elmosogattam valahová azt a kis bizbaszt, ami az 510 tartja. :rofl: :man_shrugging: Lehet már a halakkal alszik. :rofl:

Tartalékot meg nem adnak hozzá…

3 kedvelés

Jól fest. :+1:De én ezekkel anno sem bírtam. Volt egy első generációs QZI genesis-em. Sosem jött össze zárlat nélkül.
(Én még a drótsodronyos tankokat sem ismerem, illetve nem tudom, mennyire stabilak).
De ma megtaláltam egy 11 éves 10x10 centis fémszövetet a régi dobozomban.
Jó is?

1 kedvelés

Szervusz András !

Mi a párommal a genesis kazánokkal kezdtünk ! Álmomban is megcsinálom tökéletesre bármikor ! Valahogy kikoptak ezek a mesh szövetes tankok !
Még a fejembe jutott a kokszolás pofon egyszerű , fémszövet kihúz lekokszol , fémszövet vissza és go. :wink: :blush:

8 kedvelés

És akár vattával is mesh helyett :slightly_smiling_face:

2 kedvelés