Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Itt is az lesz…mindig a szakadt gumi a probléma :roll_eyes:

Ha már klónokat veszek, legalább a gyűrűk legyenek jófajták :sweat_smile:

4 kedvelés

Igen…köszi :wink:bár kell lennie tartalékszettemnek, csak valahová elraktam úgy…:roll_eyes:hiába na, nagy ez a 1.5 szobás panel.

3 kedvelés

Na 1 napos a Dvarw, 6-7 tekerésnél járok… :sweat_smile:
Gyümölcsös ízekkel sajnos meg sem sikerül közelíteni a Xlim Pro-t, viszont most utoljára megpróbáltam vele a Journey RY4-t, hátha… És láss csodát, azzal hozza a pod szintjét… Nem értem. Mindegy is, igazából dohányos leveseket tervezek benne szívni, gyümisre ott az XR Max és az RDA-k. :blush:

Ss316 GA28, 2,5mm mag, BP Mods vatta egyelőre a nyerő 2x0,8-as AFC-vel (ez lehet nagyobbra lesz cserélve, elég szűk), 0,8ohm 15W
Szerencsére se folyás se száraz slukk nem volt eddig. :slight_smile:

Már az eladáson gondolkodtam, de megúszta… :slight_smile:

A tekerés nagyon nem tetszik, nem érzem ezt a vékony huzalt… :frowning:


8 kedvelés

Nekem is ez az AFC jött be.Holtversenyben a 3 X 0,6-ossal.

3 kedvelés

Végre egy nap pihi itthon… nagymosás, az utóbbi két hét romjainak eltakarítása :face_with_peeking_eye:

Sajnos az összeszerelési útmutató elveszett, fogalmam sincs, hogy lesz belőle újra működő kávéfőző :thinking:

4 kedvelés

ByKa V10 mesh… ja bocs nem a legszebb kb7éve nem csináltam



3 kedvelés

Valahogy majdcsak “összebarkácsolod”, ügyes vagy TE. :saluting_face: :wink: :slightly_smiling_face:

Vape Pft GIF by Barstool Sports

Esetleg 1 db ilyesmi összedobható belőle, ha van hegesztő , nyomatékkulcs meg motorblokk-ragasztó a spájzban :grin:

Tudok adni ha kell itt van…

2 kedvelés

Nálad valahogy sejtettem is, hogy rendelkezel sok tankhangoló szerszámmal :grin::wink:

És ja voltam polgári alkalmazott is szerelőként dolgoztam t31-est is csínáltam… :no_good_man:

3 kedvelés

Tudjátok vegyes felhasználó vagyok ritkán,torony,sok cucc legyen benne meg ilyenek :joy:
Német,a németen 35 watton bumm :grin:21700-al is megy a dl :stuck_out_tongue_winking_eye:



5 kedvelés

a célzást értettük…dobj bele mesht :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Majd jövő héten érkezik :joy:addig cloud 9 :grin:

2 kedvelés

ha kell szívesen elmondok 1-2 fogást…neked.

3 kedvelés

Heimlich-féle… :roll_eyes::grin:

az is megy egyszer már kellett

3 kedvelés

Nekem is, meg 2x élesztettem újra is masszázs+befúj.
Hát, nem szép emlékek, de összejött :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Gratulálok!
Én soförként egyszer élesztettem …nem sikerült…na az volt szar ketten próbáltuk de sajnos kevesek voltunk…