Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Nekem is már 4-ik hete érlelődik otthon a Bombo Vulcania… kíváncsi leszek rá milyen lesz mikor haza érek hétvégén. :grinning:

3 kedvelés

Szerintem a főnököd nem nagyon fog örülni neki hogy te lassan-lassan el hordozgatod a fúró szárakat, meg a csavarozó fejeket, tekerő segédnek…:rofl:

2-13 mm-ig jó vagyok fúróban​:grin:még itthon is :joy: örüljön hogy van sajátom is :grin:

Folyt köv… Bombo Supra Reserve!
Nagyon finom, nekem inkább egy karamellás édes krémre hasonlít, személy szerint egyáltalán nem érzem benne a dohány ízét, de nekem egyáltalán nem hiányzik. :+1:
20ml van még a 60-ból, és nem tekertem újra még, ez fantasztikus!:sweat_smile:

8 kedvelés

Dvarw MTL FL (styled) RTA

Kicsit ferdén rakom be, a segéd benne marad amíg leszorítom a csavarokat.


Azért ment kissé ferdén, hogy utána jó feszesen álljon mikor lehúzott csavaroknál kiegyenesítem.


Vattát nem szükséges ritkítani,kicsit fel szoktam azért borzolni hogy ne legyen összeragadva, aztán nyuszifülbe rak és kb. 2mm-el a “chamber” felett elvág.

Igyekszek szépen visszahajtani, de nem oszt nem szoroz, lényeg hogy elegendő legyen a lyuk előtt hogy ne follyon meg, de ne oda pakoljuk az összeset se mert akkor meg nagy eséllyel semmi se szivárog be.

Done. Benedvesít, használ… kupakot ne felejtsd le.
Egy hétre elegendő akku kapacitás :smiley: (~12 watton)

Squonk-on kívül csak ez a mod volt nálam most. :grin:

7 kedvelés








Vandy Vape superfine fused clapton 32ga*2(=)+38ga 2-es magon, vattázás után 1 ohm, BP Mods Pro vape cotton. Pandora MTL RTA V2 1.6-os AFC + az oldalsó levegőlyukak full nyitva. Egész jó, de: nagyjából 1 óra használat után furcsa, sípoló szerű hangja van, és kicsit szörcsög (az szerintem “normális”). Mi lehet a gond?

1 kedvelés

kevés a vatta…

4 kedvelés

Gondolom esik össze a vatta,máshogy levegőzik. :saluting_face:
Lehet igazítani kell.

3 kedvelés

Szerintem túl van ritkítva, a közepén sokkal “fehérebb”, míg a szélén szinte “átlátszó” a vatta. :thinking:

5 kedvelés

Ja-Ja,így belenyagyítás után tényleg olyan,mintha. :thinking: :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Pedig nem ritkítottam rajta sokat, de akkor holnap cserélek egy vattát, és akkor megpróbálom ritkítás nélkül. Vagy ha hosszabbra hagyom a vattát, az segíthet? Tényleg teljesen amatőr vagyok :smiley:

3 kedvelés

Csak kitapasztalod előbb- utóbb.Kisérletezni kell,ez “sajna” ilyen. :saluting_face:

6 kedvelés

Én szoktam hagyni egy kis vállat a vattának (avagy puffert), ezért hosszabban hagyom picit. Nem rikítom, csak borzolom. Nekem ez vált be mindegyikben. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Valami hasonlót?Ez már jó használt.

2 kedvelés

Én is csak borzolni szoktam, ritkítani csak ha nagyon szorosra sikerül.
Vállat sosem hagyok :smile:

3 kedvelés

Hasonlót igen, csak még egy picit feljebb van nálam a puffer. De így is jól néz ki. :blush: Most a Bishopot használom, így megmutatni nem tudom, de próbáltam egy képet kutatni. :thinking::slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Úgy is jó. :slightly_smiling_face: Kinek hogy…

3 kedvelés

Ebbe az RDA-ba így vált be,bár ez már eléggé “összement”,annyit szipákolom. :wink: :saluting_face:
vape vapetricks GIF by RuthlessVapor

Itt minden szubjektív. A lényeg, hogy Neked így a jó. :blush:

4 kedvelés

Már megint egy ZQ…:smiling_face_with_three_hearts: vége a Geekvape modok végeláthatatlan sorának? :thinking:

1 kedvelés