Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

1x tank pörög, mindenkinek ki kell várni a sorát. :point_up:

Ma reggel romantikáztam egyet. Évek óta nem volt dryhitem :grinning:
Tegnapelőtt újratekertem a Prime-ot, feltöltöttem… és nem csavartam vissza a lébeömlőt :face_with_diagonal_mouth:
Leginkább kávéhoz használom így egész sokáig bírta. Valami gyanús volt ezért a bizonyosság kedvéért rászívtam egyet. Na az már kapart rendesen :rofl:

Amikor belelépsz valami puhába és csúszósba, de á, nem, biztos nem az, ezért még rányomsz kicsit. :rofl:

Hát igen. Azt hittem csak délibáb és szerettem volna megbizonyosodni :rofl:

1 kedvelés

és kiderült, hogy nem bábszínházi matiné :grinning:

Dance Wtf GIF

Citizen vape boltban a kezembe is vettem egy rubik rta-t, Kolozsváron, múlt hónapban. Ott ahonnan van a diplomat rta-d is.

6 kedvelés

4 kedvelés

Na jo most már meséljétek el mi ez a bombo őrület villámokkal tekeréssel…mit tud? :rofl:

finom…

3 kedvelés

én sem nagyon tudom,de azt mondják sokan,hogy finom ezèrt úton van egy 120 as snv nekem ebből a díjnyertes aromából​:grin::blush:

4 kedvelés

Eddig nem kiborító a kokszolás szempontjából, 12-ml ment el és nem tekertem még! :+1: :laughing: Finom, pedig csak 2-nap volt a pihiszellő, ez olyan ami kell nekem, állandó vendég lesz nálam!

7 kedvelés

Azt hiszem olyan 25-35 ml Bombo,van íz de ma megérett a cserére úgy gondolom :smiling_face:

5 kedvelés

áh várj még 1 hetet vele szerintem ez még elmegy annyit :rofl:

Mi ez a kis csutka? 1-es mag? :sweat_smile:

Kettő ! Kikérem magamnak,ezt is alig láttam bevattázni pár napja :joy::joy::joy:

Lassan át fog vezetni, 0.1 ohm lesz :joy:de a széntabletta drágult, szóval…

Ez egy jó arány :+1:, nem kiborító, az a kiborító ha ugyanehhez a mennyiséghez, 5-6* tekered újjá! :joy:

És még mindíg jó volt,csak nem bíztam magamban,a magasban stikában,a slukkolásomban :grin:

Na igen, nálam is van ilyen a AdG Hybrid vonala! :wink:

3 kedvelés