Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Persze, semmi gond.

1 kedvelés

Brit tudósok szerint: ne nyomkodd a gombot!
Szívesen :grin:

Ha gondolod szólok egy régi régi barátnak ő meg oldja neked .
Gyárt méretre hangtompítót :shushing_face::sweat_smile:

Jan Böhmermann Miguel GIF by ZDF Magazin Royale

Vagy

Dont Care Not Listening GIF by MOODMAN

saints and sinners shut up GIF by Bounce

Hali, szép estét mindenkinek :vaperina:, na akkor összegezném, 50ml/7-tekerés, mi vaaaaaaaaaan…:face_with_symbols_over_mouth:KIBORÍTÓ :face_with_symbols_over_mouth: :laughing:

Újabb nap a paradicsomban. :joy:

10 ml latakia után.


Nincs mese, porit kell cserèlnem.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Vissza kellene nyerni valahogy a tekerésből a hasznos anyagot :joy: na a 3 TVGC kivonatosom ugyanezt csinálja, de talán rosszabb. 4-8 ml és rotty.

Jöhet a következő 10 ml.:slightly_smiling_face:


Az eddig általam ismert aromák eleve hendikeppel indulnak,ehhez a kivonatoshoz kèpest.:joy:

4 kedvelés

Melyik Latakia?
Az ADG Hybrid + La Tabaccheria – Organic 4Pod, nem annyira, ezeknél nálam belefér a 30ml! :grinning:

2 kedvelés

Ez a Pure,nagyjából fél évig érleltem,most nagyon ízlik.
Nem tartom kizártnak,hogy próbálok mèg más fajtákat is ezen a vonalon.:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Négyszemközt vald be hányszor kóstoltál rá a kb félév alatt? :joy::wink:

1 kedvelés

Azt vettem észre a hamutartós dohány aromákkal kapcsolatba :sweat_smile:, hogy amelyiket pod-okba is ajánlják, na azok a tutik, kokszgyárak de 30ml, simán elmegy vele! :wink:

1 kedvelés

Tuti hogy valamivel gyengébb ízűek cserébe, mint koxmester nagytestvéreik.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

A bekeverèstől számított egy hónap után szörnyű íze volt.:face_vomiting:
DE úgy voltam vele,ha már kifizettem el is gőzölöm,ezèrt kapott mèg pár hónapot,hátha alakul valamennyire.
Mostanra a sokat emlegetett hamutartós íz csak nyomokban fedezhető fel benne.Amiről úgy vèlem,hogy kifejezetten jót is tesz neki.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Upssz ebben még egy hét benne lehetett volna, kár volt szétszedni :joy::joy:

5 kedvelés

Mivel jobb ha nincsenek osszenyomva a menetek?

Picivel nagyobb kontakt felület a vattával(>>picit jobb/ erősebb íz), ha jól csinálod, nincs hotspot. Cserébe lassabban melegszik, nagyobb ramp up time

4 kedvelés

Megelőztek! :sweat_smile: A felület miatt. Köszönöm @Gumikacsa :kissing_heart:

4 kedvelés