Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Elnézést, és köszönöm!

Nem volt a shopban spool csak előre tekerten sajna ez a huzal, szóval anyival kevesebb az én munkám benne. Egy egy napos vattázás hátul a fekete pulse v2-n és kettő egy hetes vattázás… még elég egészségesen néznek ki. Ja… Reload S RDA klónok.

Továbbá Hali mindenkinek! Kb 1éve találtam rá a Vaperinára és már akkor jókat röhögtem itt néhány (viccesnek is szánt!) hozzászóláson. Ma végre regisztráltam is.

5 kedvelés

Amióta direkt kérve lett, hogy ne poénkodjuk agyon azz adott témát (maradjunk a lényegnél) azóta kevésbé vannak elszállt, agyament, humoros gondolatok megosztva…amit speciel én eléggé hiányolok…feláldoztuk a szakmai tartalom máglyáján. Így inkább lettünk 90%ban informatívak, de ebben itthon szerintem a legjobbak!

2 kedvelés

Na azért most is van némi takarítani,csoportosítani való agymenés,írás,poén.Gondolom én.De jó ez így is.
Shaun The Sheep Movie Ok GIF

persze, akad…csak már elvétve röhögöm könnyesre magam úgy mint előtte :rofl:…pedig a nevetés az egészségnek is jót tesz :point_up:

1 kedvelés

Visszatérve a korábbi dryhites gondokra, most megépítettem ugyanúgy, csak most cotton clouds vattával rayon helyett és nincs dryhit. De még mindig hangos. :rofl:

6 kedvelés

A hangtompítós vatta még várat magára :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Olyan ez mint egy család,nőnek fel a gyerekek,komolyodnak,egyre több a tapasztalat,rutin,de az alaphangulat megmarad. :slightly_smiling_face:
family GIF

1 kedvelés

Cseréljünk adok érte mást ,te meg még némi kp.-ét. :no_good_man: Nekem csöndben van…

Nem adom, ahhoz túl szép. :sweat_smile:

Ez igaz szép…és szerintem finom.

Igen, ez is igaz…egy fakír? :thinking:

A scylla tetszik mióta a tht emlgetted…

Tényleg nagyon TH-ás így nem használom…3as nic alá kéne mennem da akkor meg mi lesz a sok nic.-kel… :smile: a hűtőben.

1 kedvelés

Fakír -hoz sokat kéne hozzá dobnod de nekem jó… :blush:

1 kedvelés

Mondjuk kicsit félek a deckjétől, ilyen van a bishopnak is és azt nem szerettem. Esetleg olyat lehetne,.hogy elküldjük egymásnak, teszteljük és ha mindenkinek ok utána is, akkor lebotoljuk. Kb 20k van köztük árban, annyival jobb a fakír. :rofl:

Persze lehet így is…(több az mint 20k)80 -100 euró attól függ hol vette az ember…

90 eur az ion, akcióban ennyi volt emporion, a 34k, 150 dollár a scylla, az 55k. Annyi az.

Ha dollárban veszed az ugye usa akkor plusz 27%fa van rajta ha euróban 200euró a vaporism-on…

200eur? Ezt sikerült kihozni a 150 dollárból? Az szép…annyiért mégse kell, annyira nem tetszik. :sweat_smile:

Mondjuk a csehek sosem voltak szívbajosak…

Ennyiért adják nem én szabom az árakat… :no_good_man: