Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Már tudom mit ne vegyek :grin:

arra gondoltam,hogy feltöltöd és vissza záráskor mielőtt koppra húzod fejre forditod így a levest nem préseled a kazán térbe…

Szerintem bajonett záras, ha ráraktad már préselsz is.

Igen, bajonettes.

1 kedvelés

nem tudom …már a neve se tetszik…olyan kutya név… :smile:

Jobban csípem mtl-ben…de pár naponta befűtök a DL-re, bár azt inkább azt alien claptonnal 40watton másik ilyen tankból

Most leírnám mi vagy, de azt itt tiltja a szabályzat, szóval csak annyit, hogy kislány. :rofl:

Fakír után én nem mondok semmit. :sweat_smile:

ráadásul junior… :smile:

Lehet, hogy az íze mindent visz. Akkor meg kit érdekel, ha netán kenderkóccal kell tömíteni?

És 2018-ban jelent meg, sakk-matt. :rofl:

Nem visz az semmit, de jól néz ki. :grin:

nem jó az íz?

1 kedvelés

Add rá a kabátot :joy::joy::joy:

Jó volt, de akkor folyt, szóval úgy megtömtem, mint Marika néni a libát, szóval most semmilyen íz nem hatol át a vattán. :rofl:

Ár mennyi Rubikal együtt? :smile:

Várd ki türelmesen, amíg a kromatográfiás front elér a fűtőszálig. Ez lehet órák, vagy napok kérdése, de tudom, hogy tutira ott lesz.

Ha a dvarwot nem dobtam még ki az ablakon, akkor még ezek is kapnak esélyt, majd még játszok vele, de előbb ki kell üríteni a tankot, nem vagyok én milliomos, hogy literszám öntsem ki a levest. Az íz egyébként is úri huncutság, a parasztnak elég a füst.

Lenne rá egy I just S cserébe felújítható EC porlasztóval :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:na ???
Kélek íjj hova kűggggyyyem maj.

Mi ér a hova? :joy: