Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Szerintem jó neked mi a véleményed róla?

Ha kiveszed a tekerést, marad egy kb. 33 ohm/2Watt szénréteg-ellenállásod :joy:

Nem szoktam ilyenen gondolkodni, tetszik, megveszem, ha nem jó eladom, azt hiszem ezt neked nem kell bemutatnom. :sweat_smile:

Nem győzött meg, hogy áldozzak rá! Nem látom benne a plusszt amit tudna nyújtani a meglévőkhöz képest. Szerintem 95%-ban megérkeztem. Innentől kezdve már csak ami érdekel és tetszik arra áldozok. Ahogy már régebben is írtam nincs új a nap alatt. Szerintem én egy íz vámpír vagyok. Amit szívok jól jön a 10k podbol is meg a 150k-200k szettből is. Semmi olyan fenomenális extázist nem kapok ami megérne annyi extra ráfordítást.

1 kedvelés

Nem értek veled egyet…de ez ilyen nekem tök mindegy ki mit használ.

1 kedvelés

Ez jó ebben a vapeban. Például a Bandi videója a Dramról. Szinte ugyan azzal a véleménnyel jött amit én is mondtam róla 2 hetes használat után. Sokaknak meg bejön.

Eddig szerette ahogy láttam pár fotóját :smiling_face:
Most meg semmi se jó benne :stuck_out_tongue_winking_eye:
Nem értem :man_shrugging:

1 kedvelés

Már a Bandi?

Igen ő,finom íze van meg minden de konstrukciós hiba meg ilyenek…….
De ha nem veszi meg ,akkor nem tudja meg hogy milyen lenne ízre is meg hogy kell megtekerni sem.
Én is azért vettem jópár rta-t ,rdat hogy véleményt tudják mondani róla.
Igaz nem vagyok kritikus,én csak annyit tudok hogy jó vagy nem,vagy meg tudom tekerni vagy nem.
Sőt,amennyi aromát vettem már minden shopból szponzorálhatna engem is már valaki :grin:

1 kedvelés

Gondolom karamellás

Hát az az egy ami tényleg igaz, hogy jó íze van! Ezzel ki is merült a Dram. És minden youtubernek ezt kéne csinálni. Elmondani azt is ami a használat során kiderül, felmerülő hibák. Az lenne a korrekt. De sajna az a lényeg, hogy vásárolj!

Nekem 12 watton alig szólal meg, kell a 17

Ha nem veszi meg a magyar ember ,honnan tudná milyen ?
Én pl.nem kérek senkitől semmit,se rta,se aroma hogy kipróbáljam.
Ha nem ízlik akkor kuka.
Rta meg enni nem kér,legfeljebb nem használom :man_shrugging:
Megdolgozok érte amit megveszek,ha nem jó,bosszankodok rajta kicsit,de továbblépek. Én így teszek .

2 kedvelés

1,6 ohmhoz?

2 kedvelés

Vagy ott van a millenium porlasztósban :flushed::joy:
Az az isten,de ha porlasztót akarsz cserélni széttekeredik mindenhol és ömlik a leves belőle :joy:nesze neked high-end ökörség :joy:

1 kedvelés

Nem hiszem 1.6 ohmhoz jó az de te tudod…

Milyen huzal ?

Igen. Egyébként szerintem teljesítmény módban tök mindegy az ellenállás, mert akkora feszültséget kap, hogy meglegyen a teljesítmény.

Ez így igaz.
Időállandók változnak, tömeg, rámpa, felület stb.

akkor ha mindegy miért nem jó 12watton?