Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Hát… Csak Szabi ne így tekerje meg és jó lesz. :sweat_smile: Olyan régi típusú build, hogy szakálla van. De nekem persze mindegy. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Nem tudom​:joy:nem ismerem ,vagyis nem volt ilyenem így csak kamillázok mint posta galamb a kupáson :joy:

Találtam pár képet a régiek között. A GT2 tekeréséről nem találtam meg sajnos, de a Firebird teljesen ugyan az. Ez segíthet. :slight_smile:




Kell a build deck palást, hogy megadja a magasságot. Egyébként lefelé is lehet tolni a palástot, pont a tekerés miatt, klónoknál mondjuk nem mindegyiknél lehet, de az eredetinél az RTA palástnak két állása van. Ha bepozicionálod utána kiveszed a tekerősegédet a tekerésből, lenyomod a palástot, bevattázod és mehet vissza a palást alapállásba. Majd beigazítod a vattát az etetőnyílásokba és levágod. KB ennyi. :slight_smile: Imádtam a GT2-t, csak 3x vettem újra. :smiley:

Közben annyit kotorásztam a gépen, hogy ráakadtam. :rofl:

Itt bevallom sok volt a menet, csak kísérleteztem akkoriban, hogy mit hogyan, de olyan 7 menet simán mehet bele 2.5-ös magon. :slight_smile:

Az összkép. Kis nosztalgia. :blush:

9 kedvelés

nincs ebben semmi szűkítő így adta a kolléga,mondom megtekerem neki 3 magon 6 menet 28ga kanthal lett igaz clone tank.Annyi a vattát bele húztam a sapka vagy mi kalap nem megy rá nem lehet rá tekerni na nem is idegesítem magam vele majd beviszem holnap a kollégának én nem küszködök vele​:grin::sweat_smile:majd ő rá teszi ha tudja.:blush:

még jó,hogy nem tetszett meg ez a tank majd kínlódjon vele a kolléga​:sweat_smile:ugy maradt vattázva az a kupak meg a csavar miatt nem megy bele nem lehet bele tekerni de nem is izgat​:sweat_smile:jóvan az ugy.Majd ő össze rakja magának​:grin:

Egy kattanást felkell húzni a palástott

3 kedvelés

Elvileg akkor számításaim szerint 50% esély lesz arra hogy:vagy jó lesz,vagy nem :joy:

erre mèg rá próbálok akkor szerintem.:blush:mindjárt csak be….tam a táskába​:sweat_smile:

3as magon szar lesz

elhiszem de ehez semmi szűkítő nincs így kénytelen voltam 3 magon bele tekrni a lyukhoz viszonyítva​:blush:

2 kedvelés

nem lesz ez olyan fain szerintem ugye,jó lesz ez így a vatta benne​:grin:

3 kedvelés

igaz volt fel kellett húzni egy kicsit nem egy rossz tank de nekem nem kéne​:grin:köszi a segítséget mindenkinek.:blush:

3 kedvelés


:stuck_out_tongue_winking_eye:jobb

7 kedvelés

Biztos van jobb de nekem még mindig a legjobb ár/érték arányú vatta a cotton clouds…

5 kedvelés

Nem csak a vatta miatt lesz jobb íze,hanem a tekerés miatt is.
Bár,én szeretek vele “bíbelődni” :smiling_face:
De ez mindenkinél változó :grin:

1 kedvelés



8 kedvelés

…és egy új dani…ez igen! :+1:

Köszönöm :smiling_face: és titán :joy:valahogy vonzódok ehez a színhez

szépek is…és aki tud tekerni az élvezi az ízeket… :blush:

2 kedvelés

Olyan is volt már hogy sikerült :rofl: ezt régen vettem már elő így ő a soros :rofl: