Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Ez a “rézeleje”?

Ez ilyen ipari dizájn? Nekem tetszik.:blush:

2 kedvelés

Ha az olaszoknak ízlik,akkor nekem is :smiling_face:


7 kedvelés

Nekem valamiért fura volt az Ankara,ment is Kingához,onnan meg a bazárba. :slightly_smiling_face:
Vagy csak nem vagyok elég “kemény”.

“Anyámmal élek,macskám van,babettával járok és még ne is legyek kemény?!” :sweat_smile:

Mindenkinek vannak fura aromái :joy:
Most tuscan reserve kezd érni és kezdek hangolódni az ízére :grin:

Közepe

Akkor É

:grin::grin::wink:

Csokornyakkendő :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

7 kedvelés

nincs hosszú “í” a billentyűzeten. :rofl:

Holnap munka …készülődés…




8 kedvelés

Ezzel kevesebbet fogsz szívni :smiling_face::hugs:

Kevesebb szívás=több szívás? :thinking::grin:

Sziasztok,na ilyen tankot még nem tekertem​:thinking:ebbűl baj lesz.:sweat_smile:ki mit ajánl bele?

2 kedvelés

Elsősorban egy teflon szűkítőt középre :stuck_out_tongue_winking_eye:

Hol a többi része? :thinking: Amúgy, ha nincs szűkítőd akkor minimum 2.5ös mag, de kéne a belső palást, az adja a tekerés magasságát. Plusz ott lógatod majd ki a bajusz végeit.

2 kedvelés

Hirtelen ezt találtam neked,talán a mágusok megmutatják mit hogy kellene.

3 kedvelés

Hát… Csak Szabi ne így tekerje meg és jó lesz. :sweat_smile: Olyan régi típusú build, hogy szakálla van. De nekem persze mindegy. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Nem tudom​:joy:nem ismerem ,vagyis nem volt ilyenem így csak kamillázok mint posta galamb a kupáson :joy:

Találtam pár képet a régiek között. A GT2 tekeréséről nem találtam meg sajnos, de a Firebird teljesen ugyan az. Ez segíthet. :slight_smile:




Kell a build deck palást, hogy megadja a magasságot. Egyébként lefelé is lehet tolni a palástot, pont a tekerés miatt, klónoknál mondjuk nem mindegyiknél lehet, de az eredetinél az RTA palástnak két állása van. Ha bepozicionálod utána kiveszed a tekerősegédet a tekerésből, lenyomod a palástot, bevattázod és mehet vissza a palást alapállásba. Majd beigazítod a vattát az etetőnyílásokba és levágod. KB ennyi. :slight_smile: Imádtam a GT2-t, csak 3x vettem újra. :smiley:

Közben annyit kotorásztam a gépen, hogy ráakadtam. :rofl:

Itt bevallom sok volt a menet, csak kísérleteztem akkoriban, hogy mit hogyan, de olyan 7 menet simán mehet bele 2.5-ös magon. :slight_smile:

Az összkép. Kis nosztalgia. :blush:

9 kedvelés

nincs ebben semmi szűkítő így adta a kolléga,mondom megtekerem neki 3 magon 6 menet 28ga kanthal lett igaz clone tank.Annyi a vattát bele húztam a sapka vagy mi kalap nem megy rá nem lehet rá tekerni na nem is idegesítem magam vele majd beviszem holnap a kollégának én nem küszködök vele​:grin::sweat_smile:majd ő rá teszi ha tudja.:blush: