Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Igen, kaptam tőled ezt az SS 316 huzalt, amit egyébként köszönök. Először végig próbáltam mindenben TC nélkül. Égett íz volt azonnal, még a Dvarwnál is, pedig arra az nem jelemző. Ezekkel a nagyon sok menetekkel nem égetett csak, de legalább azt is végigpróbáltam az összes tankon. Ha lesz még 1 modom, ami tud TC-t, akkor már nyugodtan tekerhetek bele akármennyi kevesebbet is. Kipróbáltam benne a régi kanthal huzalom is. Na az az igazán forró, pedig szálhuzal. Ti pedig a claptonra mondjátok, hogy forró. Pedig nem az számít, csak az átmérő. Claptonnal az az egy gond, hogy égetetlenül tele van hotspottal, zárlattal. Kis teljesítménnyel kell előégetni, különben megég az egész, ha hirtelen ráizzítasz sok Wattal, vagy akár mechával is könnyű szétégetni, mielőtt használnád. Azt a kanthalt meg még a fiam adta csomagolás nélkül, nem is igazán tudom, mennyi, talán 0,4 mm átmérő. Igazi kerítésdrót minőség. Azzal a Siren gőze is néha igencsak sütött. Most már inkább csak TC módban használom azt az SS-t, az a biztos. A By-ka meg hát az a tank, aminek a legjobb a külső levegő szabályzója. (Dvarwnak nincs, Siren rászorul a modra, Galaxies idétlen azzal a kettővel, és csak szűkíteni lehet, ami amúgy is szűk.) A By-káé pedig jó helyen van, szép is, könnyen állítható akár menet közben is, de csak ha én tekerem. Az összes többi tankomnak az ízét be lehet állítani annak a ki-be tekergetésével. A Sirennél nem tapasztaltam, hogy ahogy szűkítem, úgy erősödnek az ízek. Talán, mert mindig le kellet tekerni hozzá a modról.