Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Nemrég kaptam egy kis Canna Cotton vattát, kóstolóba. Ezúton is köszönöm szépen @Albatronik :hugs: nincs 10 perce, hogy megtekertem a Triot, természetesen ezzel a Canna Cottonnal vattáztam. :blush: Első benyomásra nagyon tömör vatta, hasonlóan, mint a Cotton Bacon.



Szerintem még a képek is visszaadják, hogy mennyire is tömör. :slightly_smiling_face:

Szálirányba nehezen szakítható, viszont könnyű lefejteni belőle. Nem szöszölődik, nem tapad össze. Azért is vártam ezzel a vattával a Trióra (vagyis amíg a többi tankot mosni kell), mert a Trio eleve érzékeny a vattázásra. Hajlamos könnyezni, sőt, időnként ok nélkül elbőgi magát, holott előtte még semmi baja nem volt. :woman_shrugging:

Mivel elég tömör, így minden helyet a vatta vájatában szépen ki is töltött. Illeszkedik ahogy kell. Ránézésre látszik rajta, hogy nem fog átereszteni. :blush:

Az ízeket azonnal hozta, de kicsit tompán. Ám percek múltán tisztult a kép. Az elején fel is toltam 18 wattra, mert elég nehézkesen akarta adni magát. De amint bekopott visszavettem 15 wattra. Majd elfelejtettem, 6 menet 0.32-es SS van a benne, 2.5-ös magon aminek a végeredménye 0.75 ohm lett. Bő levegővel maradt is a 15 watt.

Láncalukkoláskor kiszáradt, kb. a 6. slukknál. Így az a konklúzióm, hogy ez nem DL vatta. Inkább tág MTL, avagy fél DL, de persze classic MTL-re is ajánlanám. :blush: Bírja a hőt, de nem elég gyors a léellátása, ami persze nem baj, hisz tömör, ez természetes. Csak ki mihez szokott ugyebár. :blush:

Végezetül:
Ez egy király vatta! Köszi Gyuri! :kissing_heart:

15 kedvelés