Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Ja, csak egy kis komment utólag. Hogy miért is pont ezek? Ugyanis tegnapelőtt elővettem Cthutulut és megtöltöttem jó kis jó pár hónapos beérett TPA török dohánnyal. Mivel az nagyon ízlett, viszont az RDA-ban a benne kapott clapton már igencsak megviselt volt, úgy gondoltam, kipróbálom benne a szálhuzal microcoilt, mert a Wotofo STNG RDA mellé is valami olyan gyári előre tekertet adtak, amit bele is tettem, és azt jónak találtam. A török után még egy kis Black Note American blendet is elszívtam, olyan kb. 10 millit, azután már kicsit büdös is lett. A Dvarwra is már ráfért, mert egy hete volt. Amúgy meg iszonyatosan kívácsi vagyok a két Bykára, mert azokat hordtam melóba, a V7 már több, mint 1 hetes, de lehet, hogy a TC miatt, meg nem szívtam benne kivonatosat, de még teljesen jó az íze, sajnálom kibontani, pedig holnap, vagy azután mégis az lesz. Mennyivel jobb, hogy a Dvarw -ot alulról meg lehet nézni bármikor? A V8 meg nem hozta az elvártat, mert szűkebb a V7 -nél ezért 2-es magra tekertem 8 menetet és microcoilt. (Tegnapelőtt, ezért még talán ráér.) A V7 -ben bezzeg kényelmesen elfér a vastagabb és hézagos 6 menet, ezért is írtam, hogy a V8 visszalépés volt, csak a bal menetes kupak miatt jobb a töltése, de a V7 ízre már a legelső tekerésre bejött, a V8 -al meg már második éve találgatom, mit is kellene bele tekerni? ( A két milliméter átmérő, 28 Ga SS316 + 8 menet + az én AFC- m eddig benne a legjobb. )

1 kedvelés