Egyenlőre érdeklődöm a témában

Sziasztok!
Pár hete felmerült benne,hogy rendes cigiről váltnék valamire,amitől nem vagyok cigiszagú.Nézelődtem,érdeklődtem a témában,és találtam pár készüléket,ami nekem ugyan szimpatikus,de nem bizos,hogy jó is a számomra.
Nem igazán tudom,hogy mire lenne szükségem pontosan,Illetve hol is kezdjem el.
Olvasgattam persze itt,is de inkább összezavarodtam néha,mint kedvet kaptam volna.Számomra érthetetlen rövidítések,szavak jöttek szembe,amiket nem értek.
Nos,kérlek segítsetek,hogy mihamarabb el tudjam kezdeni.
Arany/piros Marlborot szívok évek óta,nem vagyok nagy dohányzó,inkább kedvtelés.Szeretnék ízeket kipróbálni is.
Minden segítséget köszönök.
A készülékek:

Ha bátran olvasol itt találsz szerintünk kezdőknek való modot kazánt összeállítva mindennel​:blush:

3 kedvelés

Szia!
Én inkább azt írom le, hogy én mit szoktam ajánlani ha valaki át akar állni az analógról! :wink:
Kezdjük az elsővel:

A másik:

Szerintem arra, hogy megnézd, bejön e neked ez a világ, tökéletesek! És ezekhez a podokhoz ezeket a sókat szoktam ajánlani, neked a dohányzási szokásodhoz, mondjuk 10mg/ml erősségben!

3 kedvelés

Szia!
Nyugodtan elfogadhatod az itteni hölgyek / urak tanácsait és ajánlását. Értenek ahhoz amit csinálnak, nem is kicsit. Én már sajnos vagyis inkább szerencsére eléggé régen átálltam eme elektromos csodára, így nem igazán van rálátásom a kezdőknek szánt dolgokra. Ráadásul a DL vonalat képviselem, ami nem feltétlenül az átszokó delikvenseknek való. Azonban szurkolok neked, hogy sikerüljön pikk-pakk letenni azt a koporsószeget! :blush:

4 kedvelés