Kezdők buktatói avagy mire figyelj első vásárláskor

T-juice red astair​:grin:Meg találod minden jobb webshopban…

Smoke Aliennel 220w kit-el kezdtem, 3as levessel. Azonnal letettem a cigit. Aztán zöldfülüként elmentem bulizni, egy aksival, 10ml levessel… gondolhatod mi lett belőle :joy::joy: Azóta 3x estem vissza, ijoy captain pd1865, rincoe mechman 228w, 1-2 rta. De nem hozták meg az áttörést. Majd jött az aegis legend, Zeus x rtaval és Zeus subohm tankal. :yum: igaz most lesz csak 3 hete, hogy újra vapelek. De a tanuló pénz megvolt, sok akadály, buktató. De már elszántabb vagyok mint valaha :sunglasses:

Teljesen ismerős :joy: kezdetnek én is hasonlóan csináltam. Este végére mindig előkerült a cigi. Aztán persze eljutottam a nikotinmentesig, de mikor alkohol volt, kellett volna :unamused: szóval rágyújtottam, de két slukk után meg is bántam. :joy:

1 kedvelés

Egyébként, talán próbáld kicsit egyszerűbb cuccokkal, azzal általában jobban be lehet lőni az igényt.

1 kedvelés

Na igen így voltam vele, hogy jó nekem az egyszerű. Porlasztó csere és ennyi, de aztán mindig rám jött a mókolhatnék… így hát lett mindkettő :slightly_smiling_face: ha megunom az építést már elő is veszem a porlasztóst, ha meg azt akkor fordítva. Most az “ízvaksággal” szenvedek, bújtam a netet mi lehetne ellene a megoldás, de a mentolos lötyin kívül semmi se jött be, valszeg marad az, hogy pár napra hanyagolom azt az ízt amit nem érzek.

Reggeli kávé, buli-társaság és a velejárók…tipikus bukta általában. Ezekre kellene valami jó praktika…

Nekem (is) jellemzően a mentol segített az ízvakságon

Kávénál nekem egy jó dohányos íz segített az infamous gold és five pawns black flag risen, na meg a sütis aromák. A társaság és a buli a nehezebbik szerintem, bár a vírus most megoldja :sweat_smile::smirk:

1 kedvelés

A Zeuszt milyen huzallal használod? Az ízvisszaadással te megvagy elégedve?

Alien V2, dualba. Az elején nem voltam, muszáj volt kísérletezni. Magasabbra tettem a huzalokat és így már nőtt az íz visszaadása :ok_hand:. Plusz a 3 mm-es Alient 3,5 “bővítettem. Kicsit maceráns volt ki kísérletezni, de megéri. Biztos van ennél jobb rta.

Sziasztok. Én 1 éve szoktam át Vape-re. Egy (Hangsen) IQ Level nagyon pici POD-al szoktam le :slight_smile: előre töltött podok. 20mg-os Liquid-el :smiley: konkrétan 3 nap alatt le is tettem vele a cigit. Utána nagyon rákaptam kellett valami nagyobb, saját Liquid. Stb. Lett egy Smok Novo… Hát. Nem volt rossz, de többet köszönöm nem. De már azt a podot is felújítottam (bár először a legjobb barátom). Szerencsére nem ültem fel a Zeus+Heisenberg vonatra. Sem Red Ast… Nevét sem tudom. Pinkman meg volt. Többet soha. És semmit ami bogyós vagy málna + eper vagy áfonya :slight_smile: Mára Maradt MTL és Dohány / desszertdohány. De az biztos, hogy POD+MTL nagyon magas nikotin. Azzal le lehet tenni a cigit.

3 kedvelés

Sziasztok, szerintetek van olyan aroma márka amit messziről kerülni kell? Amibe többször belefutottatok, több ízzel próbálkoztatok, de mindegyik csalódás volt? Hamár kezdők buktatói stb. a cím :blush:

Hm. Nálam talán a Full Moon volt ilyen. Borzasztóan kokszol mind. És ízre valakinek tetszik nálam nagyon nem vált be egyik sem.

Heisenberg Zeus vonat :joy::joy::joy: Szoktam Szlovákiában vásárolni és amikor az előtted álló 5fős épp 18éves mind Heisit kér…hát soha nem értettem…de eskü így bő egy év után már csak kipróbálom :joy: a Zeuszba belefutottam viszont,nekem az Aegis minimhez ajánlották anno…de nem sok íze van :zipper_mouth_face:

Nekem Blue van itthon és nem kokszol semennyire. :thinking:

Lehetséges. Saját tapasztalat ami volt egy pár db. Egy Silver limited Edition bármit is jelent ebben a formbana. Volt egy két Maori (ami Full Moon) talán 3-4 fajta volt itthon… Mind vagy kuka vagy ajándék lett belőle :smiley: de persze kinek mi

1 kedvelés

Igen. Azért írtam, így ebben a formában. Sajnos így 1 év Vape után rá kellett jönnöm (semmi általánosítás! Nyugalom), hogy a Magyar Vaper társadalom szerintem 80%-a Zeus+Dvarw + Heisenberg+Red A. És kész. Kicsit zavaró mert szerintem ezeken bőven vannak jobbak, másabbak. Csak frusztrál amikor valaki kérdez, hogy mit ajánlanak neki: Heisenberg, illetve napi posztok tömkelege: “Mit tegyek a Zeusba?” már végem van… :smiley:

2 kedvelés

Nekem is idáig Heisenberg és Dvarw 7 év távlatából… :thinking: Bár nekem a kezelhetőség miatt a dvarw, a heisenberg meg már egy szar… :grinning: De ettől függetlenül van ellenpélda is :wink:

Szia! Pár napja megjött a Joyetech aio box nekem is. 5 perc után lemerült. És megint 5 perc. Valamit rosszul csináltam?

Szia! Egyelőre azt sem tudom mi az a PG - VG…De most nagyon rajta vagyok hogy kiokosodjam. A kezdő kezdő szakaszban vagyok. :blush: Bevallom van egy készülékem, tavaly próbálkoztam vele… De dőlt belőle a folyadék, így elsüllyesztettem.Maradt az analóg büdös bagó…Most hogy újra előszedtem, próbálom beleásni magam az e-cigi relytelmeibe. Kisebb nagyobb sikerrel.

1 kedvelés