Kezdők buktatói avagy mire figyelj első vásárláskor

Sziasztok. Leírom én is a kezdeteket. 2014 szilveszteri fogadalomként vettünk párommal egy egy smok t-dux 2.0 ecigi. Baromia köhögtetett az akkori liquidekkel így a szekrény mélyén landolt. Aztán másfél éve elegem lett a cigiszagból, cigifüstből, valamint eü okok miatt vettem egy vívó 3000ft-os szart. Nagyon eltökélt voltam. De nem volt az sem az igazi a dohány ötös vívó liquiddel elhatároztuk, kimegyünk Szlovákiába egy boltba. Amúgy is vizuális alkat vagyok, kézbe akartam fogni. És itt jött az áttörés, mert az eladó nagyon segítökész volt. Akkoriban az is új volt számomra, hogy a porlasztó cserélni kell. Amit elmondott, hogy érdemes külön gondolkozni mód-ban és tank án, valamint hasznos ha állítható a Watt. Sokan akik kezdő szettet vesznek, nagyon hamar le is cserélik. Ő mondta el az alapokat a modokról és a tankokról, az mtl és dl különbségről, stb. Hasznos volt hogy a nagy árukészlet ék köszönhető mindent amit mondott még is tudta mutatni. Onnan egy wismec cb 80 kittel jöttem haza és az hozta meg a wow érzést. Külön téma volt a liquid, aroma, alap, ami majdnem több utána járást igényelt. De onnantól kezdődött a próbálgatás a tankokkal, modokkal, ahol nekem a variálhatóság került szem elé. Nem telt bele 2 hónap és még ettem az első RBA-t. Azóta kizárólag az van. Nagyon sokat segítettek barátok, ismerősök és a facebook

2 kedvelés