Kezdő vaperina

Sszia, nem hibás. A vinciben gene chip van, ami leszabályoz. Az 1 ohmos porlasztóhoz kevesebb energia mehet, mint a 0,6-hoz, hogy ne égjen be.Amikor behelyezed a porlasztót, akkor nézd meg, hogy a kis levegőző nyílások a podfej oldalán lévő levegőző nyílások felé nézzen. Nekem vinci x volt, fúrtam az oldalába még levegőző nyílásokat és a podfej oldaláról is leszedtem turbómaróval a felesleges anyagot, hogy még nagyobb legyen a nyílás amin levegőzik. Ezt csak óvatosan, nehogy kilukadjon. Ahogy írták is előttem, a betöltőnyílás kis gumisapkáját jól be kell nyomni a helyére és ha a porlasztó is a helyén van, akkor nem folyik. Nekem sosem folyt, de eladásra került, mert az átalakításokkal együtt is szűk volt a levegőzése. Amikor keversz,akkor 10 ml aromához próbálj 90 ml alaplét keverni. Ha melegíted is, akkor hamarabb fogyasztható lesz, én rá szoktam tenni a konvektorra, van ami már másnap jó, de van aminek több kell. Ha közben hébe-hóba cigizgetsz is, akkor nem fogod úgy érezni az ízeket.Egyelőre ennyi, ha kevesled az ízt 1:9 keverési aránynál is, akkor érdemes komolyabb szerkó után nézni. (persze csak ha nem cigizel :slight_smile: ). Sok sikert!

4 kedvelés