Kezdö vaper segítségkérése

Sziasztok!
Elsőnek is köszönöm ,hogy itt lehetek .
De térjünk a lényegre 3 hónapja kezdtem a pályafutásom .
3 poddal rendelkezem Oxva xlim v2, Ursa nano pro, Voopoo v-thrut .De ez sem lényeg .
Úton van a Lux XR Maxom , ami tud elvileg DLt RDLt és MTLt .( rendeltem MTLes fejet 1.2 porival hozzá egyszerre )
Szeretném a dl vonalt kiprobálni és itt jönnek a kérdések keveréssel kapcsolatban.
A jelenleg kinézett 2 aroma a Wanted Smoking Gun és a Mints Chocomint.
Itt jönnek a kérdédek .
Alaplé de melyiket ? Azt tudom hogy 70/30 . Van itthon revo vega ,de ezt nem akarom.
Ezek közül melyiket ?
A sima revo vagy revo Diy Sanscalcul vagy Mix&Go vagy Oil4vap ?
Ha ez meg van melyik booster sima nic vagy salt ( erre sok helyen azt irják jobb mint a sima íz visszaadásban, de ebből csak 50/50 et találok,és ezzel lehúzza az alapot 33/67 re) Pl Aisu Green Apple hoz is sót adtak (shortfill).
DL ben max mennyi lehet a nicotin tartalom ? 25 éve nem cigizem de 0-at nem akarok, igaz az elmult 10 évben napi szinten vizipipáztam .
Még egy kérdés van itthon Dampflion Black Queen bekeverve 50/50 vega revoval azt már inkább RDL ben probáljam ?
Köszönöm a segítséget most csak ennyi kérdés jutott csak az eszembe. Gondolom lesz még :smile:

Szia! 2db XR Max-ot használok, mind3 fejjel próbáltam (MTL 0,8 és RDL 0,4 amit hordok magammal), MTL/RDL mindent elbír kb, a DL fej 50/50-el már köpköd, kifolyik néha, 40/60-al vagy 30/70-el jól elvan. :slight_smile: Nekem a 0,4ohm RDL tetszik a legjobban, viszonylag jól bírja az akksi és az ízek is egész jók. A 0,2 a legbrutálabb ízben, de az zabálja az akksit és a levest rendesen :smiley: most úton van 0,3-as porlasztó is, lehet az lesz a végén a befutó. RDL-ben 40/60 6mg-ot tolok, de neked valószínű 3-as bőven elég lenne. Alapnak Floravita oldaláról ajánlott (6600ft postával 1liter pg+1liter vg), nikotin booster talán kumulusvape-ről a legolcsóbb (van 50/50 és 30/70 is), de 100-as nic a legolcsóbb hosszútávon aromamesterről.

4 kedvelés

Köszönöm szépen! Még annyit sima booster vagy nicsalt booster DL Ben ?

Ha kell a torokhatás akkor sima :slight_smile:

2 kedvelés

Ha meg van és kipróbáltad a 0.3-at írnál nekem légyszives véleményt? Köszönöm

Persze :slight_smile: hétfőn rendeltem meg Kínából, úgyhogy 2-3 hét mire megjön, plusz kivárom mire a mostani 0,2-es megadja magát (ami ugye nincs sokat használva… Bár pont tegnap kapott egy desszert ízt, az lehet hamar ki fogja nyírni) … Nemigen mostanában fogom letesztelni. :slight_smile:

2 kedvelés