Kezdő tekerés

Oh igen, elég robosztus tank amúgy élőben is.

2 kedvelés

Sziasztok. Használom kb fél éve. Valóban tipikus MTL tank. Nem bír szűk Dl-t levegőzni. MTL-nek viszont nem rossz.

2 kedvelés

Egy kis UPDATE.
Hosszas keresgélés és utána olvasás után a brunhilde mtl mellett teszem le a voksom úgy néz ki :grin:
Pár héten belül beszerzem és majd szeretnék egy kisebb beszámolót írni majd, de még a várom a modomat is ha egyszer ideérne :smiley:

6 kedvelés

Életed egyik legjobb döntése. Nekem az volt az első komolyabb MTL-em. Azóta is gyengéd szálak fűznek hozzá, nem adnám semmi pénzért. Nagy tank, könnyű tekerés, sexy kinézet, jó ízek. Annak idején gondolkodtam is rajta, hogy veszek még egy ugyanolyat.

4 kedvelés

Na ennek örülök bármilyen tanácsot tippet trükköt szívesen fogadnék vele kapcsolatban :grin:

Nekem is volt, de aztán megláttam a töltő nyilását élőben és el is adtam gyorsan. :grin:

2 kedvelés

Nekem eddig nem kellet nagyon trükköznöm vele. Talán csak annyi, hogy (ezzel másoknak szokott problémája lenni), hogy ugye ilyen kislyukas megoldása van a liquid töltésnek és a sok favágó a nagy kérges ujjaival mellé locsolja a drága liquidet :joy: Én megdöntöm az egészet ferdére/víszintesre és úgy nyomom bele a lét. Még egy csepp sem ment mellé.
De majd ha valami nem kerek, kérdezz nyugodtan.

2 kedvelés

Na megelőzött a favágó :joy:

2 kedvelés

Igen ez az egy engem is aggaszt, de valahogy belevarázsolom, vagy kibővítem :joy::joy:

1 kedvelés

Nem mindenkinek jutott kislány kéz. :grin:

1 kedvelés

Ja és hozzáteszem favágó kezem van, nőgyógyásznak nem lennék jó :joy::grin:

3 kedvelés

Én eleve akkortájt kevertem a levest barna gyógyszertáras üvegbe és annak ilyen nagy cseppentője van, ami kb 3x akkorra mint a hilda lyuka, gondoltam nem akarok rövid úton agyvérzést kapni, így inkább elváltak útjaink.

A csabi flakonnak a kis pöcke talán pont akkorra, mint a lyuk, azthiszem.

Az afc-kel mennyire lehet bűvészkedni ? Gondolok itt a nagyobakkra illetve kiszedve. Illetve tudom a coilokat kibeszéltük, hogy egyéni izlés kérdése, de mivel ez top coilos ide van valami okosság hogy melyik anyagú coil jobb?

Igen, arra van tervezve.

Nem lett volna egyszerűbb másik flakonba rakni? :sweat_smile:

Nekem is van Brüncim. :slightly_smiling_face: Ez a flakon (amúgy ilyen csőrrel van ellátva a gyógyszertári flakon is, fül, - szemcseppentő néven fut) pont belecuppan a lyukba, sosem ment mellé.

Látjatok? Pont akkora. :joy::joy:

5 kedvelés

Alapvetően nem vagyok híve a műanyag flakonoknak, ha lehet inkább üveget használok.

1 kedvelés

Szép segge van. :joy:

4 kedvelés

Kapsz hozzá egy sor afc-t, asszem 6-ot ha jól emlékszem és hát ízlés kérdése a többi :laughing:
Coil anyagát tekintve szerintem mindegy. Bár én alapból nem vagyok huzalfetisiszta, bár próbálgatni szoktam mindenfélét, nagy különbségeket nem érzek. Vagyis a kanthalról lemontam, mert nehezen melegszik, szóval nálam Ni győzött, Hildácskába is azt használom.

2 kedvelés

Megadtam a módját, na… :joy:

Amúgy ez a Gandalf Liquid webshopjából van, a gyógyszertári csak 30ml-es.

2 kedvelés