Kezdő szett vásárlása

Szia, en 21 ev utan raktam le a cigit tavaly augusztusban. Eleinte a kavehoz meg szivtam, de aztan azt is elhagytam amint beszereztem meg egy keszuleket. Ha DL vonalon akarsz ecigizni, en tudom ajanlani a legend 2 modot es egy zeus tankot, kicsi a mod, dupla akksis es a zeus nagyon jo. Bar en ezt mar csak a dohanyos izekre hasznalom, es a kavezashoz. Az egesz napi hasznalatra vettem egy gaur 21 modot es egy aromamizer v3 tankot 3 build deckel, mikor mihez van kedvem :slight_smile: a 2 keszulek szerintem jo dolog, mert ha valamiert meghal az egyik van tartalek. En ezt a kettot hasznalom es merem ajanlani. A gaur mesh deckel dl hasznalatban 21700 akukkal majdnem 3 napig birja :slight_smile:
Viszont ha leteszed a cigit es elkezdel ecigizni, raadasul dl vonalon, akkor szamits arra, hogy 2-3 hetig kaparni irritalni fogja a torkodat tudodet, kohogni fogsz, de elmulik es jo lesz utanna. Jo otlet, ha az elejen az elso 1-2 dl lotyit 70/30 vagy 80/20 aranyban kevered be, amiben a VG a nagyobb arany, mert ugy kicsit simabb lesz az erzes. Bar ez az iz rovasara megy picit, de ha elmulik a kohoges, nehetsz a pg fele 60/40 vagy 50/50 aranyra.
Ez az en 2 ketyerem:

5 kedvelés