Kezdő szett vásárlása

Ha jól emlékszem, akkor a Kizoku Limit-nek van porlasztós kivitelű tankja. Abból két felé van, az egyik csakis RTA. De amire én célzok, ahhoz van RTA deck, az amolyan hibrid. Így a válaszaid alapján én azt javasolnám. Mert az levegősebb MTL, de szűk is lehet belőle. Azzal már meglesz az irány. Hogy classic MTL, levegősebb, illetve érezni fogod, ha több levegőzése vágynál. És ez alá egy 1 akkus modot javasolnék, mert (tapasztalat) elég fura lesz, egy kb. 7g-os cigi után a fél kilós 2 akkus mod. :grin: De egyébként a Kizoku szettben is fellelhető, és még kell jegyezzem nagyon szép darab. :blush:

Ha dohányos aroma kell, abban sajnos nem tudok segíteni. En a süteményes, édes ízek szerelmese vagyok. Bár kedvelem a desszert dohányos dolgokat (Journey - Jedanaestica [a kék villamos] - karamellás, vaníliás, dohány… Ki ne hagyd! Eszméletlen! :blush:), de az inkább váltóíz nálam. Viszont a Capella, Inawera, Molinberry, Flavour Art amik így hirtelen eszembe jutottak, és tapasztaltam, hogy finokat is. Bár az íz az szubjektív, de részemről rosszat nem tudok mondani ezekre a márkákra.

Ha valamit kihagytam akkor elnézést. :thinking::blush:

Juuj, kell majd töltő az akkunak. :no_mouth: Xtar, Liitoka amik nálam beváltak. Akkuból LG HG2 forever! :metal:

5 kedvelés