Kezdo szett sodros cigisnek

Pontosan, én is hasonló. Nem szeretnék hazudni, de emlékeim szerint igen gyorsan ment az átállás :slight_smile: Volt párhuzamosság, de ahogy megszoktam, átálltam, már nem is kellett az erős nikotin :slight_smile:

2 kedvelés

Én 6-ossal álltam át, most már 9-nél tartok, de a 10 sem rossz. :rofl:

2 kedvelés

Istvánom függőség tipikus esete vagy! :grin:

3 kedvelés

Pedig nem voltam erős dohányos. :thinking: Én vagyok a kivételek kivétele. :rofl:

A 12 elég erős DL-be .
Voltam olyan bolond ,hogy a 6os alapot nem címkéztem fel és rá kevertem 6 nicket.
Most megy a hígítása :rofl::joy:

1 kedvelés

6oshoz 6ost adtál?

Igen , voltam olyan profi :rofl:

2 kedvelés

Akkor most van egy csomó 6os alapod, ne higítsd tovább. :slight_smile: Az erősség nem változik, ha ugyanolyan erősségűt adsz hozzá.

1 kedvelés

Nem vagy kivétel. 3-ast szívok mióta átálltam, és most amiket kaptam, azok 4-5-6 ra vannak keverve. Kifejezetten jólesik, lehet teszek a már bekevertekhez is még nicet

Van ami jobban esik erősebben :grin:
Legalábbis nekem :grin:

1 kedvelés

A hatos alapba tettem plusz nicket hogy hatos legyen így már azért kicsit erős lett , de sikerült nullás vér hozzá adásával meg menteni a torkomat :grinning:

2 lehetőséged volt. 1:Higítod ,2: Elteszed az igazán nehéz napokra,max hozzáadsz még egy kis nic.-et.:joy:

1 kedvelés

Elfogyott a nickem így a hígítása mellett döntöttem :grinning:
Tényleg a nick só tényleg jobb ?

Na ugye… Mindennap tanul valamit az ember. Jó tipp… Nekem is,… :blush:

En vegul a Doric 60-at vettem, mert tetszett, hogy ha beleszivok, akkor is aktivalja magat, ez szerintem kezdesnel nagyon zavart volna, hogy egy gombot kell nyomni kozben.
Illetve, mivel betanulo uzemmodban vagyok, rendeltem 0.8 es 1.2 coilokat, meg 50/50 juicet, egy 3ast egy 6ost es egy 12est, es meglatjuk melyiktol nem fulladok meg egybol :grin:
Ehhez tettem meg egy szett MTL fejet, es megprobalom majd kitapasztalni, hogy melyik a legjobb parositas.
Azt mar ertem, hogy kisebb ellenallas melle nagyobb watt kell (vagy hat ugye ami a coilon van) es talan surubb liquid.
De egyelore meg nem tudom, hogy pontosan hogyan tegyem ossze a dolgokat; MTL tank, 0.8 coil es akkor ahhoz az 50/50 juice vajon jo kombo? Es akkor az eszkozon pedig a levegoaramlast viszonylag alacsonyan/szuken tartani. Illetve azt olvastam, a Doric magatol erzekeli milyen coil van benne es ahhoz allitja a wattot, persze itt mar kezdem erteni, miert jobb egy kijelzos keszulek, akar a Drag S vagy a Drag X.

1 kedvelés

A voopoo ügyesen egy kazán és pod (tank)alap átmérő köre (szinte) húzta fel a összes rendszert ezért nagyon kompatibilis. Későbbiekben ha marad a fentiek közül valami akkor lehet tovább vinni normál módra :grin:

ugyan így csináltam én is, 3-nikotinal DL-ezek kb 10 év cigi után én is 2 nap alatt megutáltam az analóg cigit,

1 kedvelés

Es mennyi ido alatt tertel at MTL-rol DL-re? Mert nekem az is nagyin tetszik, a nagy felhok miatt, viszont tartok tole, hogy nem lesz meg benne az a ‘nyomas erzes’ mint a ciginel. Mondjuk barmikor lehet nagy ellenallasu coilt venni es ujra megtolteni az MTL fejet kesobb :upside_down_face:

Bocsi,hogy beleokoskodok,saját tapasztalatom alapján. Mtl-eztem jó ideig,érthetetlennek tűnt akkor a dl-ezés. Aztán áttértem dl-re. Nekem valahogy van egy olyan “megtölti,terheli a tüdőmet” érzés,ami az mtl-nél sosem volt,de így utólag belegondolva,hiányzott. Analógnál elpattintasz egyet,vagy gyorsba kettőt és érzed,hogy kaptál egy “jóleső tüdőlövést”. A dl-nél számomra megvan a telítettség érzése. Természetesen tisztában vagyok vele,hogy ezen érzések egyike sem normális alapból,viszont ezen a fórumon mindannyian tudjuk,hogy sajnos igencsak jó érzések.

5 kedvelés

Én is pont ezért próbálom ki a dl-t közel 4 év után, egy főleg szűkebb mtl nem adja ezt az értzést. Aztán majd meglátom, hogyha bejön, hogy maradok-e a klasszik dl-nél, vagy inkább keresek egy elevegősebb mtl.