Első (majd később a második 😁)mtl rta

Sziasztok
Viszonylag kezdőként szeretném megvenni az első mtl rta szettemet. Egyenlőre “csak” podokat használtam.
A lényeg, hogy kezdőbiztos és teljesen folyásmentes legyen, valamint jobban szeretném ha nem kellene kínából rendelni.
Megbízhatóbb minőséget szeretnék már amennyire korlátozott anyagi keretek között lehetséges.
Köszi ha segítesz:)

5 kedvelés

Csak hogy rövidre zárjuk :slight_smile: itt egy csajokhoz is passzoló rta: KF Lite Plus 2021 clone SXK - TiSvapo.it
Ma már volt hasonló téma 250+ hozzászólással … esetleg olvasd el: Melyik legyen? - Kérdések - Vaperina

Még annyit, hogy maximálisan folyásbiztosnak általában a felsőlevegőzésű tankokat tekintjük…de abból mtl-ben gyér a kínálat.

1 kedvelés

Mert melyik nem való csajoknak? :thinking:

3 kedvelés

jogos, rosszul fogalmaztam… javítva :slight_smile:
Vagy az unisex jobb jelző lenne rá? :wink:

Szia Anna,

akkor nálad is kezdjünk egy ambition mods bishoppal, aztán majd folytatjuk. :sweat_smile:

2 kedvelés

Szia Anna! Korlátozz be minket kérlek. Mennyire szeretnéd, hogy fájjon? :grin: Tol-tolig összeg megkönnyítené az ajánlást!

Én azt hallottam, hogy akkor jó ha már fáj. :sweat_smile:

2 kedvelés

Akkor a legjobb Istvánom! Nem is tudom ki mondta szeretem ha fáj! :rofl:

1 kedvelés

Ezt én sem, nagy marha lehetett. :grin:

Ha teljesen a zéró folyás a cél, akkor valami lékontrollos tank jöhetne szóba, de most hirtelen csak klónok jutnak eszembe. :thinking:

Vagy felső levegős, de azokat nem ismerem.

2 kedvelés

Hát még nem ismerjük a fájdalomküszöböt! :shushing_face: Addig klónokat tegyük takába kérlek!

1 kedvelés

Igenis! :fist_right:t4: :fist_left:t4:

Bát a korlátozott szó használata nem a 250 júrós vonalra jellemző. :grin:

1 kedvelés

Mtl-ben nem nagyon láttam még idáig felső levegőzésű kazánt…

1 kedvelés

pl Exvape Expromizer v4, v5

2 kedvelés

Valóban, nekem is van v5, most hogy írod…tényleg. viszont az nem is folyt meg soha még…

2 kedvelés

Most saját magam alatt vágtam el az ágat, nem ismerem a saját tankjaimat…:laughing:

1 kedvelés

Jogos, kimaradt az összeg. Nagyon örülnék ha 40 ezerből kijönne mindenestől de ha ennyiért nincs jó alap szett akkor még spórolok hozzá.
Nézegettem az árakat és tudom hogy nem sok esély van rá de azért reménykedem.

Köszi:)
Ez tényleg nagyon szép amúgy, de nem zárkózom el a fekete változatoktól sem.
Sok bejegyzést végigolvastam már, de ez még kimaradt. Majd holnap megnézem.
A felső levegőzést hallottam már hogy jobb, egyenlőre egy expromiser v4 tankot nézegettem de a modoknál végleg elvesztettem a fonalat. Mit kell nézni ha modot választunk?

1 kedvelés

Modoknál cserélhető akkus lenne a jobb megoldás. Ha nem szánsz rá sokat akkor pl egy Eleaf Pico is megteszi…kb 10-12ezer Ft Ehhez 2db 18650es akkut és egy akkutöltőt kell venni még ami kb 8ezer Ft. Törekedni kéne rá, hogy minél kevesebb helyről legyen meg minden a kedvezőbb szállítási költség miatt. Ja, kell még huzal, vatta, e-liquid

@Elek_Segits Robi! Mi lett az aramizer teszt vége, ajánlható vagy sem?

2 kedvelés