Kezdő érdeklödés

Sziasztok. Lenne egy furcsa kérdésem, sehol nem találok rá választ. Amikor elkezdtem az e cigi használatát ,elég volt 1sec is hogy telítődjek az ízzel,most 3-4 másodperc folytonos szívás is kell ugyan arra az érzésre. Ugyan azt a készüléket használom/voopoo vmate 200w tc pesso mtl-s tankkal/.Miért van ez?A végén 5 sec is lehet? Ha más gépet használnék jobb lenne?Köszönöm

2 kedvelés

Szia. Szerintem megszoktad az adott ízt. De ez csak egy tipp. :thinking:

Szia.Sajnos 6 fajta ízt használok.Mindig ugyan az a eredmény.Esetleg javitana ha áttérnék dl-re?38éves dohányzás után tértem át.Az lehetséges azért jött elő mert netán tisztult tüdőm?:thinking:

a porlasztó nem kezdi a végét járni?

1 kedvelés

Mindíg ugyanazokat az ízeket használod? Egy kis mentolos liquiddel meg lehet tisztítani az ízlelőbimbókat. De a citrom és a kávébab rágcsálás is segít. Citromot is csak úgy magában elrágcsálni. Illetve (ezt sokan sertésnek veszik, de nem annak szánom) még egy plusz fogmosást beiktatni napközbeni. Én pl a plusz egy fogmosást csinálom, illetve sokat rágózom. Így csak ritkán fordul elő ilyen, ha mondjuk hetekig szívok valamit.

5 kedvelés

Szia! Ez nagy eséllyel íz hozzászokás. Gondolj bele! Bemész valahová, ahol kellemes, vagy kellemetlen szag van, eltelik pár perc és már fel sem tűnik, mert megszoktad. A liquiddel ugyanaz a helyzet. Hatodik éve e-cigizek, napi szinten, 8-10 ízt váltogatok, a hozzászokás miatt. Mint Kinga írta jó ellenszer, néha mentolos ízt szívni, vagy erősen mentolos cukrot, vagy rágót használni. Sokak szerint a szemes kávé rágás is segít, azt még nem próbáltam.

4 kedvelés

Szia, a DL szerintem nem segít. Te kevered a liquidet vagy készen veszed? Ha te kevered, talán az alapfolyadékkal lehet probléma. Esetleg rossz porlasztó?
Én is (mint általában mindenki) porlasztós tankkal kezdtem, de egy idő után elkezdett halványulni az élmény. Nekem az rta-ra áttérés lett a megoldás.

3 kedvelés

Szia! Én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Ez sajnos ilyen, az ember hozzászokik, megszokja az ízeket, szagokat mindent. Erről volt is korábban egy téma itt: :arrow_down:

Ha ezek a tippek nem segítenek…

Arra gondolok még esetleg, hogy mostanában elég gyakran hallani, hogy néhány mostani aroma már nem ugyanaz, mint régebben. Lehet nagyobb százalékban kell keverni, hogy ugyanazt a hatást elérjék, mint régen.

Egyébként nekem régebben amikor még DL -eztem és váltottam egy Recurve RDA -ra, hirtelen ugyanabból az ízetlen liquidből amit előtte egy Limitless RDTA -ban használtam, mennyei ízek jöttek elő. Na ez persze nem olyan meglepő, hiszen nem véletlen, hogy RDA -ban tesztelik az ízeket leginkább.

3 kedvelés

Szia. Lehetséges a porlasztó? Tény és való 7-8 naponta kell azt a dögött cserélni.50/50 alaplevet használok,amit én keverek.
Christmas Special-forralt bor és a mézeskalács mellet jól érvényesül az édes fahéj.
Ice Strawberry Deluxe-Eper fissen, hűvösen
Funky Monkey-Érett banán, vaníliakrém, kesudió és kókuszdió, a csokoládé és a mogyoróvaj, valamint a rum kellemes keveréke
Kimi-Citrom, édes eper és egy kis trópusi kiwi, lágy mentollal keverve
MJ Raspberry Original-

Én is rendeltem egy vapefly brunhilde mtl rta-t hátha jobb lesz.Aliexpressen rendeltem ,de 3 hét után most a pénzt várom vissza, mert még mindig nem küldték.Akkor minden képpen rá hajtók egy rta-s gépre.köszönöm

Szia, ha kínai forrás, akkor Sourcemore, Healthcabin és 3Avape, én ezektől szoktam rendelni. Nem volt soha gond, max. 3-4 hét.
Az Ali szerintem elég lutri.

1 kedvelés

Hali.Én is aliról szoktam rendelni,az rta k eddig gond nélkűl megjöttek,a blotto rta most pl. 20 nap alatt ideért.
De érdemes szétnézni az everzon on is​:grin:

2 kedvelés

Közel 2 éves téma, feltehetőleg már nem áll fenn a probléma ezért lezárom. Ha hasonló kérdésed van, kérlek indítsd új témát. :slightly_smiling_face: