Kezdő aki nem tudja hol kezdje

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.
Felvezetéseként elmondanám hogy a kezdetekben rendes cigit szívtam, utána amikor kiköltöztem Londonba elkezdtem tekerni a cigit mert olcsóbb volt, utána egy jó 1 éve először rendes cigi és eldobható vapeztem, de ebben az évben teljesen áttértem az eldobható vape-re méghozzá a Lovat marry márkára. Sajnos most haza kellett költöznőm és hát itt ugye nem lehet kapni az ilyen vapet és kipróbáltam megint rendes cigit szívni de valahogy már nem olyan és nagyon rá szoktam a vape-re hogy ha kedvem van bele bele szívok és ennyi.
Pár éve egyszer vettem ilyen rendes vapet de akármilyen liquied vettem bele kaparta a torkom ami nem értettem mert mindig is erősebb cigit használtam.

És hogy végre a lényegre térjek a segítségét szeretném kérni hogy mit javasoltok kezdőknek készüléket amit egyszerűen lehet használni és liquied ami nikotinos és nem kapar a torkom tőle ha használom.

Előre is köszönöm a segítséget mindenkitől :innocent:

2 kedvelés

Szia!
Ez a Lovat marry itthon nem ismert.Azt megtudod mondani,hogy milyen erőssègű nikotin van benne,illetve milyen az ízvilága?
Először az erőssèget,ízt lenne jó tudni,azután ha ez megvan,következhet a de milyen kèszülèket kèrdès.

3 kedvelés

Lost Mary termékeit használhatta ami Angliában ha nem illegálisan szerezte be akkor 2%os lesz :blush:

3 kedvelés

Akkor 100-as nicket semmikèpp ne ajánljunk Neki. :slightly_smiling_face:
Gondolom jópár ízben elèrhető.

3 kedvelés

Igen Angliában vettem még mert ott még lehet kapni rengeteg féle eldobható vapet :smile:

A nikotin erőssége: 20mg/ml volt.
És ha még lényeges a kedvencem a strawberry ice volt :smile: de az ilyen bogyós gyümölcsös ízek mindig bejöttek

4 kedvelés

Azonnal megérzed az utcán ha valaki Lost Maryt szív :smile:

Londonban az alábbi szagok vannak:

  • manórúd
  • fekália
  • pisi
  • indiai
  • és nyomokban cigiszag​:sweat_smile:
7 kedvelés

Mint itthon a Pinkmant-t​:sweat_smile:

3 kedvelés

Kezdetek kezdetén próbáltam de már nem is emlékszem milyen is az illattal​:grin:

@Angel bocsánat az offolásokért. Szívesen segítenék de nem vagyok otthon a manórúd helyettesítő világban​:sweat_smile:

2 kedvelés

Bogyós gyümölcs. Rózsaszin leves.

3 kedvelés

Majd szimatolom az utcát hazafelé hátha találkozok vele​:smile:

2 kedvelés

Szia.
Ha 20 mg/ml az kb hatos erősségű lehet.
Ha podozol,találsz 10 ml kiszerelésű kész niksókat 5-10 és 20-as erősséggel,én azzal próbálkoznék a helyedben.
De !!!
Sajnos itthon már nem találsz fizikai boltot csak “külföldről” tudsz ide haza rendelni.
Elfliq vagy Drifter bar hűs
gyümölcsös.

Ha belövöd az erősséget ami kell neked,utána beszélhetünk a saját keverésről ami pénztárcabarátibb.

5 kedvelés

Köszönöm a linket és az ajánlást. Még néztem és jól hangzanak. De a kérdésem lenne hogy mit értesz a saját keverés alatt?

4 kedvelés

Ha tudod a nikotinszintedet,akkor tudsz saját magadnak keverni liquidet amiből kb.annyiba kerül 100 ml saját keverés mint 10 milli niksó.
Ez mind aromafüggő milyen aroma és mennyibe kerül.
De sok infót találsz akár erről is itt a Vaperinán ha figyelmesen olvasgatsz.

6 kedvelés

És kérdésem lenne most már úgy nagyjából akik értenek hozzá H milyen erősséget használtam, hogy milyen készüléket javasoltok ami kezdőknek jó :innocent:

És esetleg ha még kérdezhetném azt is aki jobban ért hozzá, hogy mitől lehetet az anno amikor volt egy vapem hogy bármilyen erősség vagy márkájú liquidet raktam bele kaparta a torkom de amikor még rendes cigit szívtam méghozzá Marlboro Gold-ot meg semmi​:thinking:

Köszönöm akkora utána nézzék ebben a témában itt :smiling_face:

1 kedvelés

Porlasztót cseréltél időben ?
Nem volt beégve (az is kaparhatta a torkodat) nem volt rossz ? (Égett vatta íz)

3 kedvelés

Kezdeni szerintem tökéletes most neked

Tudom,elfogyott,de találhatsz máshol is.

4 kedvelés

(a szerző törölte a bejegyzést)

1 kedvelés

Mintha ugyan ezt írtam volna fentebb :man_shrugging:

2 kedvelés

Baszki… tényleg.
Akkor törlöm is a hozzászólásom.

1 kedvelés