Kezdeti útba írányitás!

Külső akkus készüléket nem töltünk modban !
Ha veszel kettő akkut,ha lemerül tudod cserélni egy töltöttel.
Azt szoftverfrissítés célból tették rá,vagy nagy gebasz esetére HA nagyon muszáj tölteni,de előbb-utóbb ki fog lazulni a csatlakozó ha úgy használod.

Jó kérdés, de nem a praktikusság miatt. Az akksi melegszik, nem tud szellőzni, az áramkörök ehhez fikák és az usb sem szereti a kibe rángatást. Persze simán lehet néha használni, ha kell, de nem rendszeresen. Szvsz.

Van itt valahol egy videó, ahol bemutatják mekkorát tud pukkani egy ilyen ipari cella, igazán nevelő hatású. :sweat_smile:

1 kedvelés

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy nem rossz a fagyasztott szilvás gomboc, de a házi frissen gyúrt tésztából mégis finomabb lesz. :grin:

1 kedvelés

Én szeretek dohányozni és vissza kell fognom magam az elfbárral.
Mert elég rossz sajtó víz hangja van.

Jól láttam 40A a töltés?

Hat a byka az igen csabito, csak talalnek mar itt a kornyeken paypal fizetessel. Mar jonne is.

1 kedvelés

Ez a beszéd! Aki régen azt mondta nekem hogy szeret cigizni és átállt e re, az bizony egytől egyig imádja a vape-t, a ciginek meg a szagától is rosszul van :wink:

1 kedvelés

A 40A arra kellett,hogy garantáltan eldurranjon, kizárólag a bemutató kedvéért. De ugyanezt tudja egy Li-Ion cella magában is :grin:. Egy alap töltőt ~2000Ft-tól már kapsz. Nem töltünk modban. Nem erre van méretezve elsődlegesen az elektronika/ azért, mert tudja, még nem feltétlenül jó is.

Elég korrekten összeszedett kezdő csomag, ritkán jön össze ilyen simán egy helyről.:+1:

1 kedvelés

Az ajánlott liquid Blendfeel - Linea Solo - TEDDY - 12 mg/ml - Liquido pronto 10ml
menyire ( büdös?) kellemes/kellemetlen a szobába?

Én már elég sokféle kivonatos dohányt szívtam,de különösebb illata nincs.Mármint a környezetemben lévők számára.

1 kedvelés

Egyébként ezt a két liquidet,csak példának raktam be,vannak másfélék is.Ráadásul az a 12mg nikotin is lehet,hogy sok lesz.Amúgy is sokkal gazdaságosabb aromát venni,aztán kevergetni.

1 kedvelés

Igen itt olvastam.

Konkrétan a sima dohányt én sem érzem.
A karamell-vanília-piros gyümi ami jobban érződik, de az is pár perc.

1 kedvelés

Ha literes alapfolyadékot vesztek a glikol meddig tartható el?
És a nic-sót honnan veszitek?
Elfelejtettem kenyeret kell dagasztanom a kovász kiabál!
Köszönök mindent!
Valószínű kérek még tanácsot!

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.