Kezdeti útba írányitás!

Bármennyit el tudunk költeni ,igaza van Beának :joy:

1 kedvelés

Az a másik fórumon kiderült azért már,hogy napi 6 szál analóg kiváltásáról van szó. Szerintem ez sem elhanyagolható körülmény. De csak szerintem.

A napi 6 szál az lófütty volt szerintem hozzám képest :grin:
Ha olcsón Dl-t keres akkor pico melo 3 kazán ami kicsi, de porlasztós az bőven bejár jópár napig egy akkuval,és nem ökör ár a pori hozzá.
Ízben még nem tudjuk mi a cél.
Ami tényleg dl azt csak nagyobban tudnék ajánlani rta-t.

Mivel nem tudom mi a megbízható ami nem folyik és könnyen szerelhető van biztos háttér csere darab,
így nehéz árat mondani, ha van 100$~ akkor jó,

1 kedvelés

Én ezt javaslom:

Két kész liquid,hogy ne kelljen várni:

Ez olyan 120 Euro

2 kedvelés

Az miért van hogy az elfbart jobban szívom mint a szálas cigit?
Minden féle képen szeretnék egy RTA gépet.

Szerintem meg felesleges a cigi ízt kergetni, mert a cigi íze a fűstnek köszönhető. Ez meg nem cigi. Így nincs és nem is lesz olyan íze. Hogy kezdésnek mi a jó? Ízlés kérdése. Ha én kivonatos dohánnyal kezdtem volna még ma is cigiznék. Van pár stabil íz, gyümi, menthol, desszert, dohány és ezek mixe, sajnos ki kell próbálni. Az ízlés egyedi.

2 kedvelés

Mert újdonság :grin:túlízesítve​:smiling_face:arra a modra amit linkeltünk 24-mm ig nézhetsz Rta-t,ami más kategória összegben,amit elbír a mastercard :smiling_face:

1 kedvelés

Ha bronz tag vagy, azaz már vásároltál ott…egyébként lehet meglepi az ára. Plusz rá kell számolni 7-9 dollárt, súly és méret függvényébe.


Az említett élő példány a mérete miatt.

4 kedvelés

Latom , vannak segitok rendesen.

1 kedvelés

Az elején nem ajánlhatunk még Dicodest By-kával :stuck_out_tongue_winking_eye: vagyis de,csak az hosszabb lesz picit de idővel megtérül :wink:

Ha valaki elszant es biztos nem akar vissza terni analogra lehet jobban megterul egy minosegi mod+rta kombo. En a vilag penzet elcsesztem az elejen az olcsobb dolgokra. Nem azt mondom, hogy szar dolgokra, hanem, hogy olcsobb. Igy mindig vettem az uj es uj cuccokat. Most meg veszem a dragat. :grinning::grinning::grinning:. Na nem. En lassan megerkezem. Meg azt kell kitalalnom mi kell meg a taifun es caiman melle.

3 kedvelés

40+ rta és 40+ mod után hiszek neked. :sweat_smile:

Mondjuk egy dani mini egy bykával lenne az én javaslatom. :grin:

1 kedvelés

Ő.
Amit ajánlottál Eleaf iStick Pico Plus 75W!
és összeállított Janchee az megfelel.
A töltő miért kell?
Van rajta C csatlakozó.

Hasonló jókat éltem át én is :joy:
Most meg csak pislogok hogy azokat amik “pihennek” miért vettem meg annak idején :joy::joy::joy:

Modban nem töltünk, nem arra van tervezve.

4 kedvelés

Miért van rajta?

Egyet kell értenem a minősége miatt drágább,de egyszer talán megtérülő szettekkel,de az én véleményem továbbra is az,hogy napi egy szelet tortáért felesleges venni egy cukrászdát.