Keverési szokások

Én most kipróbáltam valamit, amit nem akartam és remélem többé ilyet sosem fogok szokni.

Megjött az aktuális rendelésem, benne egy GBC Dry Thai, árában eléggé húzós aromával.
Gondoltam nem akarom elrontani a dolgot találgatással - mert ahhoz ez túl drága -, a tervezett 60ml-ből csinálok két 30ml adagot, az egyiket 3-asra a másikat 6-osra, aztán majd elválik, hogy DL vagy MTL akar ez lenni.
Át is mértem a fele aromát egy kissebb flakonba bekevertem 3-asra. Ezt szántam a kísérletre mert eredendően 6-ost akartam.
Minden szép és jó, nekiálltam a másik felének, az ő saját flakonjában, amibe ugye szintén 30ml-nek kellett lennie a végén. Benne a 10ml aroma, ráöntöm a 10ml nic-et és hogy kijöjjön a végén a kívánt 30ml, hát még ráöntöttem 30ml alaplevet. Mert 10+10+30=30, leglábbis ma délután még annyi volt :slight_smile:
Elsőre le se esett, csak amikor kezdtem volna rázni, gyanúsan tele volt a flakon. Menten agyon lettem villámcsapva. Éreztem ahogy megtelnek a könnycsatornáim és kifut az erő a kezeimből.
Szóval most van egy rendesen bekevert, de a kívántnál gyengébb adagom, meg egy majdnem ugyanolyan nikotintartalmú agyonhígított, de legalább jó drága volt.
A vicces, hogy megkóstoltam a félrement cuccot (elvileg 1 nap az érlelési idő, de akár azonnal is lehet) és egyáltalán nem íztelen, leglábbis DL-ből nagy watton. Simán hozza a leírásban szereplőket, de azért nem lennék meglepődve ha 2 hét múlva elmúlna az íze. Szóval ezt addig el kell szívnom :slight_smile:

6 kedvelés

Sajnálom​:cry:De remélem később sem lesz rossz vagy íztelen!

1 kedvelés

Én soha nem szellőztetek semmit. Időnként megrázogatom, ha sorra kerül, töltöm.

1 kedvelés

Addig a jó, amíg üt, és nem szökik a nic :grin:meg a th​:+1: dehogy szellőztetem…

Ritkán azért szoktam, amikor éppen eszembe jut, de nem jellemző. :grin: